Upside Down Facebook Day Lietuvoje

Džiugu, kai kasdienį darbo ritmą sudrumsčia pozityvi mintis, sklindanti per visą platųjį pasaulį. Na, gal šis sakinys kiek per skambus aprašomai temai, tačiau tai tikrai verta atskiro tinklaraščio įrašo. Tad čia - įrašas apie šiandien pasaulyje, o labiausiai Amerikoje vykstančią Upside Down Facebook Day.

Dalyvauti šioje dienoje tikrai paprasta, tereikia apversti savo profilio paveikslėlį ir publikuoti įrašus atvirkščiu būdu.

Kaip teigia šios dienos organizatorius Reface.me tinklaraštis, antrą kartą organizuojamoje dienoje šiemet prisijungė ne tik vartotojai su privačiais profiliais, bet ir vadinamieji LIKE puslapiai.

Mes taip pat, prisidėdami prie šios akcijos, iš pat ryto apvertėm kelių puslapių paveikslėlius ir publikavom atvirkščius įrašus. Taip pat džiugu, jog ZIP FM ir Bike Show Millennium prie šios akcijos prisijungė. Tikime, jog prisijungė ir kiti puslapiai (būtinai pasidalinkite nuoroda komentaruose, jei dalyvavote)

Kitais metais tikimės šią dieną paminėti taip pat ir jai ruoštis iš anksto!

Tiesa, nėra namų be dūmų:) Kažkodėl Facebook'as, kaip tyčia šiandien, kai kuriuose privačiuose profiliuose apribojo foto nuotraukos vartymo funkciją. Bet ir tam yra paaiškinimas ir sprendimas:)

ATNAUJINTA 2010.06.10 00:10

Pilot takes Upside Down Facebook Day seriously, lands upside down