FACEBOOK naujienos ir patarimai #43

Sveiki bičiuliai, kaip ir kiekvieną antradienį taip ir šį, siūlome pasidomėti, kas naujo nutiko Facebook‘e per praėjusią savaitę, tad gero skaitymo!

Savaitės esminių naujienų srautas

Socialinės medijos tinklai, tokie kaip FACEBOOK ar YouTube sulaukia vis daugiau vartotojų generuojamo video srauto, kai tuo tarpu video portalai, tokie kaip Hulu, Yahoo, AOL ar Microsoft turi susitaikyti su mažėjančia auditorija.

FACEBOOK‘as praėjusią savaitę atblokuotas Pakistane, o Banlgadeše – tik vakar... O čia rasite žemėlapį, kuriame matosi visi "social media" blokavimai pasaulyje.

FACEBOOK reklamos modulio vartojimas auga milžiniškais tempais.

FACEBOOK‘as patvirtino, kad neina paskui GMAIL. Apie tai buvo kalbama D8 konferencijoje, o čia visa pokalbio su Marku išklotinė.

Išėjimo iš FACEBOOK diena, galima sakyti, nepavyko…Praėjusios savaitės nesklandumai

Praėjusi savaitė buvo sunki populiariausiam Facebook papildiniui – LIKE mygtukui, jis beveik visą savaitę nefunkcionavo.

Naujovės, kurias galima išbandyti Facebook‘e

Facebook‘as oficialiai pristatė naujai sukurtą viešąjį profilį, skirtą žmonėms, kurie nori domėtis privatumo ir saugumo klausimais Facebook‘e.

Facebook'as pagaliau oficialiai pristatė atnaujintą statistikos modulį. Beje, jei skaitot mūsų naujienas, turėjot žinot, kad tas modulis jau geri 2 mėnesiai veikė pilotiniu režimu.

FACEBOOK‘as paleidžia oficialų puslapį Amerikos politikams, kurie suka į socialinę mediją,  o tiksliau, Facebook‘ą. Šiame puslapyje galima rasti pavyzdžius bei patarimus, kaip reprezentuoti savo veiklą.

Pristatytas „Reputacijos Saugotojas“, kuris nuskanavęs jūsų FACEBOOK‘o privatumo nustatymus, automatiškai juos sureguliuoja.

Disney pardavinėja papildomus bilietus į filmą „Toy Story 3” pasitelkę Facebook‘o aplikaciją.

3M produktas “Post-it” švenčia 30-ąjį gimtadienį; šiai progai sukurtas įdomus žaidimas Facebook‘ui, sakantis, „nepamiršk savo tikrųjų draugų“.

Privatumas

Ar Facebook‘as deklaruoja vieną, o daro visai ką kitą dėl privatumo temos?

D8 konferencijoje apie privatumą kalbėjo ir Markas Zuckerbergas. Kokiu rakursu,  peržiūrėti galite šioje nuorodoje.

Europoje FACEBOOK atvirumą mažiausiai priima Vokietija ir jų griežta politika asmens duomenų atžvilgiu. Ar tik nebus taip, kad Europoje viską šiuo klausimu reglamentuos vokiečiai?

Naujienos žiniasklaidai

Amerikoje vienas vyras padavė Facebook‘ą į teismą, nes anot jo, kompanija perduoda vartotojų duomenis, o tiksliau jų ID reklamdaviams, pagal kurį galima sužinoti daug privačios informacijos apie vartotoją. Kaip jam seksis, būtinai seksime.

Vietiniam Vankuverio gangsteriui, gegužės 25-ąją dieną švenčiančiam 13-os metų nusikaltimo jubiliejų, sukurtas Facebook profilis, kuriuo, kaip teigia su byla gerai susipažinęs pareigūnas, norima šį asmenį pateikti kaip vietinį didvyrį. Kažkiek primena vieną garsią lietuvišką istoriją, tik kol kas Amerikoje nelabai stipriai žmonės skuba jo palaikyti.

Buvęs Amerikos Prezidentas George Bush prisijungė prie Facebook‘o.

Spalio 1-ąją bus pristatytas filmas „Facebook, The Movie“?

Tad sėkmės visiems ir iki kitos savaitės susitikimo!