FACEBOOK naujienos ir patarimai #42

Sveiki bičiuliai. Ir vėl antradienis, ir vėl savaitinės FACEBOOK naujienos beldžiasi į jūsų monitorius. Tiesa, šiandien neeilinė diena FB'o vartotojams, apie ją plačiau galite sužinoti čia. O kadangi Lietuvoje dėl šios temos ažiotažo nėra, šiose naujienose to ir neaptarinėsim. Šiandien ir vėl tema Nr.1 privatumas ir pristatyti naujieji jų nustatymai, kurie audros pabaigos dar nežada. Tad apie viską nuo pradžių.

PRIVATUMAS

Ponas Facebook‘as, t.y. Markas Zuckerbergas išsamiai apie naujuosius privatumo nustatymus.

Naujuose privatumo nustatymuose atsirado galimybė paprastai blokuoti visas trečiųjų šalių aplikacijas.

Naujosios privatumo taisyklės suteikia daugiau galių vartotojams.

Facebook‘o naujieji privatumo nustatymai susilaukė įvairių vertinimų. Ne tik pozityvių.

Vokietijos vyriausybinė organizacija gali nesutikti su naujaisiais FACEBOOK‘o privatumo nustatymais. Reikia pažymėti, jog vokiečiai turi gana griežtas privatumo taisykles, kurios neatitinka dabartinių FACEBOOK nustatymų.FACEBOOK‘o eilinės staigmenos

Jei pamenate, prieš beveik tris savaites pasirodė informacija, jog nebus galima nustatyti titulinio LANDING PAGE, kol neturėsit 10000 fanų. Kilus vartotojų pasipiktinimui, ši info buvo atšaukta. Praėjus lygiai savaitei – vėl džiugios ketvirtadienio žinios. Šį kartą apie pakeistus LANDING PAGE paveiksliuko matmenis. Tiesa, apie šį pasikeitimą nebuvo pranešta iš anksto, todėl kai kurie šaltiniai, rašantys apie FB‘ą, pradėjo patys kurti žinias (ALLFACEBOOK), tačiau po kurio laiko informacija buvo paneigta ir paaiškėjo, jog tai buvo elementariausia sistemos klaida, kuri sukėlė ant kojų visus plačiau Facebook‘u besidominčius.

Kitos FACEBOOK naujienos

Facebook‘as pristato klausimų – atsakymų modulį. Plačiau apie jį – ALLFACEBOOK rašinyje.

FACEBOOK‘as testuoja giminingų nuotraukų modulį.

Facebook‘as pristato reklamos pirkimo mokymų puslapį.

Facebook‘as patentuoja 0.facebook.com logotipą. Kas nežinot, tai mobilioji FB‘o aplikacija, kuri tam tikrų operatorių tinkluose veikia nemokamai, t.y. nėra skaičiuojami duomenys ir laikas, praleistas mobiliojoje FB‘o versijoje.

FACEBOOK‘as pagal naująją TOP1000 web puslapių matuoklę – pirmoje vietoje su žymiu atotrūkiu.

TOP 10 FACEBOOK kalbų ir kas jas naudoja (grafikas).

Facebook‘as toliau „apsipirkinėja“. Šį kartą jo pirkinių maišelyje – ShareGroove.

3 dalykai,dėl kurių FACEBOOK‘as panašus į rūkymą.

Kaip darbuotojams uždrausti darbo metu „kabėti“ socialiniuose tinkluose? Neatnaujinkite IE6 naršyklių, pataria australai...

Išleista knyga, skirta tėvams, kad jie geriau suprastų, ką jų vaikai veikia socialiniuose tinkluose, o ypatingai Facebook'e.

Žaidimai ir FACEBOOK‘as – 2 neatsiejami dalykai

Žaidimas ir nemokamo maisto kuponas – puikus jaukas naujiems prekinio ženklo pasiekėjams.

Naujas stipriai augantis žaidimas Facebook‘e „POT FARM“. Interviu su jo įkūrėju. Kol kas šio žaidimo virusas plinta Kalifornijoje ir Vankuveryje, tačiau visko gali būti, kad persimes ir į kitas valstijas bei šalis.

Iki kitų susitikimų!