“Džiugios“ ketvirtadienio žinios puslapiams iki 10000 fanų apie pasikeičiančias WELCOME TAB naudojimo taisykles

Facebook‘o fronte – nieko naujo apie tai, kad jie neklausia vartotojų nuomonės apie naujai įvedamas taisykles. Kažkiek šį procesą galima sutapatinti su vakar per LRT rodytu dokumentinius filmu „Tinklas“, kuriame buvo pasakojama, kaip įv. institucijos stengiasi apsaugoti vaikus nuo nepageidaujamo turinio. Su Facebook‘u taip pat kaip ir su internetu: sistema pilnai veikia, tačiau visada atsiras norinčių pasinaudoti kažkokiu „savo“ atrastu apėjimu, kaip tai „FAKE“ pasisveikinimo puslapiai, įdiegiami Static FBML aplikacijos pagalba.

O dabar apie viską iš pradžių.

Jei domitės Facebook‘u, tikriausiai matėte daug prekinių ženklų LIKE puslapių, kurie turi pasisveikinimo su naujais fanais puslapį. Taip nauji draugai gali būti informuojami, į kur pateko, pristatyta kanalo idėja. Facebook‘as developerių forume tyliai vakar pakuždėta, jog įvedama nauja taisyklė, kuri sako, jog FACEBOOK Like puslapiai, turintys iki 10000 fanų, kaip titulinį puslapį galės nusistatyti WALL arba INFO, tačiau jei bus įdiegti papildomi puslapiai, jie bus pasiekiami tik spaudžiant ant konkretaus TAB‘o arba patenkant per nuorodą, kurią turi kiekvienas TAB‘as.

Kaip skelbiama, puslapiui surinkus 10000 fanų  atsiras galimybė patvirtinti puslapį ir sugrąžinti šią funkciją.

Gaila, kad kova su SPAM‘u paliečia ir niekuo dėtus smulkaus verslo puslapius, kuriems FACEBOOK‘as, nors dažnu atveju ir nesuburia 10k vartotojų, tai bent jau padeda atlikti vartotojų informavimą, o panaikinus šią funkciją, smulkaus verslo LIKE puslapiai taps mažiau patrauklūs. Tiesa, visada yra poreikis tobulėti, o galbūt ir Facebook‘as apsigalvos...
ATNAUJINTA 2010.05.20 21:00

Facebook'as atšaukė vakar išplatintą informaciją....