Konkretus pavyzdys apie tai, kad socialiniuose tinkluose viską lemia vartotojų nuomonė (Dalios Grybauskaitės Facebook'as)

Kad ir kaip nesinori šia tema diskutuoti, tačiau negalime nepateikti realaus pavyzdžio, kaip veikia "social media".

Ko gero, jums žinoma, jog pastarosiomis dienomis Kauno rajone demonstruojami piliečių veiksmai, kurie neturi nieko bendro su teisine Valstybe. Čia turima mintyje tai, jog žmonės, lyg per kokią sausio 13-ąją apjuosė namą, prie kurio neprileidžia net savo pareigas vykdančių pareigūnų, stumdo juos ir pan.

Taip pat reikia paminėti, kad dar nebuvo tokio įvykio, kai vienai temai būtų įkurta tiek daug grupių ir kanalų, palaikančių linčo teismą, tačiau smerkiančių teisėsaugos institucijas. Kuo toliau, tuo labiau atrodo, jog ši istorija visą laiką buvo vyniojama į vatą, tačiau žmonės, pasitelkę socialinę žiniasklaidą, po truputį kyla.

Nesinori kvestionuoti, kas šioje istorijoje kaltas, o kas ne, nes komentuojančių ir tikrąją tiesą žinančių daug, tačiau šioje trumpoje istorijoje norisi jus supažindinti su vienu pavyzdžiu, kurį teko pastebėti mūsų gerb. Prezidentės Facebook kanale.Ne kartą esame minėję, jog turėti FACEBOOK kanalą - tai savotiška atsakomybė, kurią reikia jausti pasukus į socialinę mediją, nes joje visiškai nesvarbu, ką kalba prekės ženklas / Garsenybė, svarbu, koks yra vartotojų atgalinis ryšys. Šiuo atveju galite matyti, jog iš gražaus ir tvarkingo Prezidentės LIKE puslapio, kur vyravo tik teigiamos emocijos, kur fanai, pamatę kokį skeptišką komentarą, iš karto "paauklėdavo" jį parašiusį, dabar pamažu virsta į negatyvų gerbėjų naujienų srautą, kur pagrindinė tema yra pedofilija ir jos skandalas.

Tad pabaigai, tiek šiam Prezidentės spaudos tarnybos valdomam Facebook kanalui, tiek ir kitiems politikams, kurie socialinių tinklų pagalba stengiasi būti atviri norisi palinkėti, kad pati socialinių tinklų platforma atvirumo, aiškumo ir pasitikėjimo jūsų rinkėjams neatneš, jei jūs nekreipsite dėmesio į einantį atgalinį ryšį, o toliau transliuosite iš anksto parengtas žinutes pagal planą. Čia nebent kelias, kaip atitolti nuo jų...