FACEBOOK naujienos ir patarimai #37

Labas visiems PDFONTOUR Komunikacija Facebook’e savaitinių naujienų skaitytojams! Šiandien, kaip ir buvo žadėta – visos naujienos iš trečiadienį San Fransiske vykusios f8 kasmetinės konferencijos, o taip pat apie tai, ko nepristatė, tačiau kas greitu metu ir taip pasirodys:)

Naujausios f8 konferencijos metu pristatytos funkcijos

Kuo jūsų puslapiui ar portalui gali būti naudingas naujasis Facebook priedas ACTIVITY STREAM iš „social plugins“ kategorijos. Kitus naujus priedus išorinėms sistemoms bandykite čia.

FACEBOOK kreditai bus pagrindinė virtuali valiuta visoms aplikacijoms.

FACEBOOK‘as naikina „FB Connect“, nes nuo šiol autentifikacija gali vykti per naujai pristatytą „Open Graph protocol“.

FACEBOOK‘as praplečia atnaujintą statistikos INSIGHTS modulį. Jį bus galima naudoti ir nuosaviems domenams. Aišku, atlikti tik pirmieji žingsniai, bet atrodo, viskas nutaikyta į GOOGLE ANALYTICS.Naujų funkcijų pritaikymo pavyzdžiai

MICROSOFT žada kovoti su GOOGLE DOCS, į projektą DOCS.COM įdiegdami naująsias FACEBOOK socialines funkcijas. Ar jam pavyks?

Levi‘s įdiegė bandomąsias socialių pluginų versijas į savo el. parduotuvę. Apie tai rašo MASHABLE.

Pandora portalas – muzikos grotuvas - taip pat su naujosiomis funkcijomis (prieinamas JAV).

Baldų pardavėjai mydeco.com iš Europos taip pat jau naudojasi naujomis funkcijomis.

Naujasis LIKE mygtukas ne FACEBOOK‘e tik jį įdiegus į keliasdešimt portalų, per parą buvo paspaustas daugiau kaip milijardą kartų.

Konferencijos metu nepristatytos, bet panaikintos funkcijos

FACEBOOK’as išjungia lengvąją versiją LITE.

FACEBOOK‘o lokacijos planai

Kad Facebook‘as kažką kurpia su lokacijos paslaugos palaikymu, vartotojai aptiko naujuose OPEN GRAPH protokolo dokumentuose.

Lokacijos paslauga dalinai išbandyta f8 konferencijoje, kai kiekvienas dalyvis gavo mažą RFID kortelę, kuri leido pasižmyėti atėjus, užsitaginti save nuotraukose ir pan. Kaip rašo Techcrunch, yra žinių, kad lokacijos paslaugai FACEBOOK‘as žada naudoti QR kodus. Lauksim...

Kalbama, kad per f8 konferenciją lokacijos paslauga nepristatyta, nes ši naujiena būtų užgožusi kitas naujai pristatytas funkcijas.

Tad tiek naujienų šią savaitę!