FACEBOOK naujienos ir patarimai #36

Sveiki Komunikacija Facebook‘e naujienų skaitytojai. Šiandien, kaip ir įprasta antradieniais, norime jums pristatyti praėjusios savaitės „social media“ naujoves, kurias pavyko užtikti skaitant įvairius užsienietiškus šaltinius. Žinoma pradėsime nuo trečiadienį San Fransiske vyksiančios FACEBOOK f8 konferencijos.

Savaitės įvykis – trečiąjį kartą organizuojama f8 konferencija

INSIDEFACEBOOK, artėjant f8 FACEBOOK‘o konferencijai, pristato savo mintis, kas naujo ir įdomaus bus pristatyta jos metu. Šioje nuorodoje galite susipažinti su pilna konferencijos programa. Viskas su šiuo renginiu būtų gerai, jei ne Islandijos vulkanas, paralyžavęs didžiąją dalį Europos aerouostų. Jau dabar daugelis europiečių, atnaujindami Facebook statusus rašo, kad parduoda savo turimus bilietus į f8, nes ko gero, iki jos nusigauti nepavyks.

Ir dar apie konferenciją. Praėjusią savaitę sugalvojome, kad būtų šaunu kartu su kitais FACEBOOK’ui prijaučiančiais susirinkti į vieną vietą, kur būtų galima žiūrėti konferenciją iš San Fransisko tiesiogiai ir tuo pačiu padiskutuoti naujausiomis FB’o temomis. Tam parinkom vietą Lietuvos širdy – Kaune, kur visus kviečiame rinktis trečiadienio vakarą į Laisvės alėjos Coffee Inn’ą (plačiau apie šį renginį).

Kita ne mažiau įdomi informacija apie praėjusią savaitę pirmą kartą vykusią TWITTER platformos konferenciją Chirp, kuri taip pat vyko San Fransiske. Keletas naujienų po jos:

Skaitytų pranešimų video galite rasti šiame Justin.tv kanale;

Šiuo metu TWITTER‘is turi 105mln registruotų vartotojų;

Per Chrimp konferenciją geotagingas pristatytas kaip naujoji paslauga “Points of Interest”;

Šiuo metu TWITTER‘is turi apie 100 tūkst. appsų;

Kaip verslas gali naudoti naująją TWITTER funkciją – reklamines žinutes.

Atnaujintos / naujos FACEBOOK funkcijos

FACEBOOK‘as keičia reklamos taisykles, kad šia funkcija būtų mažiau naudojamasi apgaulingais tikslais.

Tvirtėja FACEBOOK pažadai vartotojams pasiūlyti daugiau FB‘o aplikacijų. Štai dar vienas bandymas – klausimai vartotojams vietoj įprasto reklaminio skydelio.

FACEBOOK‘as TOP NEWS skiltyje bando įvesti bendrų draugų publikuojamą informaciją, kurią jūsų FB‘o draugai komentavo. Visa tai turėtų vesti link dar daugiau draugų jūsų profilyje.

FACEBOOK‘as toliau bando naująją kreditų sistemą.

Kitos FACEBOOK ir SOCIAL MEDIA NAUJIENOS

FACEBOOK‘e 20% darbuotojų dirba ties saugumo klausimais.

7% verslo interneto srauto keliauja į FACEBOOK‘ą. Dėl to sunerimti turėtų įmonių vadovai,nes socialinių tinklų naudojimas darbe gali: a) padėti nutękinti informaciją; b) darbo laikas leidžiamas asmeniniams tikslams.

Kiekvienas atsakome už savo žodžius, virtualioj erdvėj – taip pat. Šio aspekto neįvertino vienas amerikietis studentas, kuris pradėjo antireklaminę priverstinio transportavimo bendrovės kampaniją įkurdamas FACEBOOK grupę. Šiuo metu ji turi apie 10000 narių, o „T&J Towing” siekia prisiteisti 750 tūkst $ žalą.

Lietuviško kraujo turinti įmonė GetJar skelbia, jog jų FACEBOOK appsą parsisiuntė jau daugiau nei 50 mln. vartotojų.

6 chatai, kurie jau veikia su FACEBOOK Connect.

Pirmoji lokacijos programinė įranga FACEBOOK‘ui.

Apie Social media naujuosius mobiliuosius įrenginius (iPhone OS 4.0 vs Android 2.1 vs Windows Phone 7).

Socialinės medijos programinės įrangos gamintoja VITRUE teigia, jog vienas fanas per metus kainuoja 3,6 $

22 faktai siejantys Marką Zuckerbergą and Billą Gatesą.

Tiek šiam kartui, o kitos savaitės FB‘o naujienų apžvalga išskirtinai bus skirta f8 konferencijai apžvelgti, tad gerų bangų!