Kvietimas f8 konferenciją stebėti kartu šį trečiadienį KAUNE!

Mums, gyvenantiems už Atlanto, gali sunkiai pavykti nusigauti iki San Fransisko (ypač siaučiant sumaiščiai viso pasaulio oro uostuose)  tačiau nieks nesutrukdys susirinkti vienoje vietoje Kaune vidury savaitės vakare, kad pažiūrėtume tiesioginę transliaciją iš trečiosios f8 konferencijos, kuri bus transliuojama tiesiogiai.Artėjant konferencijai šiais metais yra ganėtinai daug naujovių, kurias FACEBOOK‘as bando slėpti ir iki galo neatskleidžia informacijos. Ko gero, taip yra dėl to, kad būtų ką pristatyti jau tradiciniu tampančiame renginyje, į kurį šiais metais susirinks didelis būrys besidominčių šiuo socialiniu tinklu.

Užsienio informaciniai šaltiniai bando spėlioti, kas bus pristatyta šį kartą ir įvardijama, jog tai mobilieji mokėjimai ir Geolokacijos paslaugos palaikymas, kuri „developeriams“ turėtų atverti neregėtas galimybes. Taip pat nereikia pamiršti ir naujų, neseniai pristatytų opcijų kaip "Community Pages", renginių modulio integracija su EVENBRITE, Open Graph API ir pan.

Šį renginį, kad nebūtų liūdna naktį vieniems žiūrėti prie PC ekrano, siūlome paversti laisvo stiliaus FACEBOOK kūrybinėmis dirbtuvėmis, kurių metu ne tik susipažinsime su FACEBOOK naujovėmis ir tendencijomis tiesiogiai dideliame ekrane, bet ir laisva forma galėsime padiskutuoti su žmonėmis, besidominčiais FB'o naujovėmis ir tendencijomis.

Neatsitiktinai transliacijos peržiūrai pasirinktas "Coffee Inn'as", kuris buvo vienas iš FACEBOOK tinklo pionierių Lietuvoje.

PRELIMINARI TRANSLIACIJOS PROGRAMA (balandžio 21d)

20:00 - FACEBOOK įkūrėjo Marko Zuckerbergo konferencijos atidarymo kalba

21:30 - Bendravimas ir pokalbiai tarpusavyje

22:30 - Prasideda pranešimų skaitymas (New Tools – everything you need to know about our new tools; Techniques – best practices for building fast, scalable and engaging products; Industry – engineers, VC's and entrepreneurs share strategies for growing a business and making technologies social; Open Technologies – Facebook’s open source projects)

02:30 - Planuojama transliacijos pabaiga

(programa angliškai)

Visą informaciją apie konferenciją galite rasti oficialiame FACEBOOK kanale f8, o taip pat renginio informacijoje.

Events


Renginio Kaune palaikytojai

PDFONTOURPDFONTOUR Komunikacija Facebook'e


Coffee Inn