FACEBOOK naujienos ir patarimai #35

Sveiki visi PDFONTOUR Komunikacija Facebook’e naujienų skaitytojai. Kaip ir kiekvieną savaitę taip ir šią jums turime paruošę kelioliką edukacinių nuorodų, kurias pagvildenę praplėsit praėjusios savaitės žinias social media tema, tad ir pradėkim:)

SAVAITĖS NAUJIENŲ SRAUTAS

Jei tikėtume Arbitron & Edison Research atlikta apklausa, beveik pusė amerikiečių, vyresnių nei  12 metų, naudojasi socialiniais tinklais, tuo tarpu Europoje FACEBOOK vartotojų skaičius toliau auga.

Amerikoje jauni žmonės, prieš ieškant darbo, savo FACEBOOK profiliui dažnai pakeičia tikrą vardą. Ir nenuostabu, nes darbdaviai apklausose atvirai deklaruoja, jog dabar naujus darbuotojus visų pirma tikrina ne GOOGLE, o FACEBOOK‘e.

Jungtinė Karalystė naudoja FACEBOOK‘ą skatinti žmones registruotis į rinkimų sąrašus. Taip tikimasi, kad iš 3,5 mln. neregistruotų rinkėjų atsilieps nors maža dalis.

iTunes integravosi FACEBOOK Connect’ą. Beje, tai jau ne pirmas Apple integravimasis su FB‘u, nes dar prieš tai buvo iPhoto aplikacija, kuri turi integruotą FACEBOOK nuotraukų importavimą.

Singapūras greit turės FACEBOOK ofisą. Tiesa, INSIDEFACEBOOK’ui tai miestas RusijojeJ

Balandžio 21-ąją San Fransiske vyksianti f8 konferencija bus transliuojama internetu nemokamai.  Tai gera žinia tiems, kuriems Amerika – tolokai, tačiau FACEBOOK planus ir naujoves nori sužinoti pirmieji.

Svarstoma, kad galbūt FACEBOOK‘as ims investuoti į savuosius app‘sus dar kartą, nes tai darė jau senokai...

Apie pažinčių portalus ir jų programas (apps‘us) FACEBOOK‘e.

Kokios prognozės socialinei medijai ir verslui 2012-iais?

TRADICINIAI PATARIMAI

Patarimas Nr. 1 – dažnai susiduriam su pasakojimais, jog  „mūsų FB‘us tvarko anūkas, kuris viską gerai išmano“. O kad jūsų anūkas ar vaikaitis nesugadintų jūsų prekės ženklo įvaizdžio socialinėje medijoje galutinai, parodykite jam šį straipsnį, kuris orientuotas į įdomesnius ir originalesnius FB‘o projektus.

Patarimas Nr. 2 – gilinkite savo žinias socialinės medijos, o konkrečiai FB’o klausimais. Būtent tam reikalui MASHABLE sukūrė virtualų FACEBOOK gidą, kuriame rasite daug naudingos informacijos apie šį socialinį tinklą.

Tad ačiū visiems, jog ir šį antradienį buvote kartu su mumis, iki kitų susitikimų!