FACEBOOK naujienos ir patarimai #33

Sveiki visi PDFONTOUR draugai, kurie kiekvieną savaitę domitės FACEBOOK naujienomis ir patarimais, kuriuos mes jums kiekvieną savaitę stengiamės kiek galima labiau susistemintus pateikti. Šį kartą vėl – daug naujienų, bet ne naujovių. Jų, ko gero, teks laukti iki pat balandžio galo...

FACEBOOK naujienos

FACEBOOK’as planuoja tobulinti / keisti artimiausiu metu – oficialaus BLOGo įrašas. Tuo pačiu pristatome INSDIDEFACEBOOK žvilgsnį į taisyklių pasikeitimus.

Pagal šio ALLFACEBOOK rašinio vartotojų komentarus galima spręsti, kad žmonėms reikia atnaujintos funkcijos, kuri neleistų automatiškai „taginti“ jūsų vardo nuotraukose, tam būtų reikalingas jūsų sutikimas.

FACEBOOK‘as paskelbė konkursą, skirtą iki konferencijos f8 išsiaiškinti, kokias programas ir labiausiai mėgsta vartotojai.

FACEBOOK’as pasisamdė GOOGLE reklamos specialistą. Šiuo klausimu būtinai reikia padirbėti stipriau, nes šiais metais planuojamos pajamas už reklamą – daugiau nei milijardas $. Kalbama, jog pats FACEBOOK’as šiuo metu vertas 35 mlrd. $.

Taip pat pranešama, jog FACEBOOK’as artėja link GOOGLE Analytics įdiegimo.

ICQ pridėjo FACEBOOK chatą, taip pat ir FACEBOOK Connect‘ą.

FACEBOOK‘as nemėgsta reklamas blokuojančių programų, tokių kaip GREASYMONKEY.

ALLFACEBOOK svarsto, ar pakeitus privatumo taisyklių kelis punktus, nebus perduodami vartotojų duomenys trečiosioms šalims.

Ar FACEBOOK’as taps lokalizuoto serviso ašimi socialinėje medijoje ir dėl ko darosi svarbus lokalus vietovės marketingas?

Mažės „spaminių“ programų, publikuojančių ant draugų sienų masines žinutes, taginančias nuotraukas ir pan.

Po atnaujinto FACEBOOK statuso iš koncerto – apiplėšti namai, tad būkite kiek galima konfidencialūs.

Dar vienas ALLFACEBOOK svarstymas, ar FACEBOOK‘as ir TWITTER‘is galėtų tapti paparacių darbo įrankiu?

Kai fanai sukyla... NESTLE atvejis dar kartą patvirtina tiesą, jog bijai vartotojų nuomonės – socialiniai tinklai ne tau.

LIKE mygtuką bus galima sutikti ne tik FACEBOOK‘e?

Ir keli tradiciniai patarimai šiai savaitei.

Patarimas Nr. 1 – venkite streso socialinėje medijoje, nes jo netrūksta ir realiam mūsų gyvenime. Keli gyvenimiški patarimai, kaip jo išvengti.

Patarimas Nr. 2 – kaip su socialine medija pasiekti geriausių rezultatų? Ko gero, daugelis šį tinklaraštį skaitančių jau žino, kad vien tik sukurti socialinių tinklų profilius neužtenka, reikia ir aiškiai žinoti, ką su tais profiliais veikti. Štai dar vienas MASHABLE patariamasis įrašas apie aukštus rezultatus socialinėje medijoje ir kaip juos pasiekti.

Patarimas Nr. 3 – anksčiau draugus ir pažįstamus sveikindavome atvirlaiškiais, vėliau SMS’ais, o dabar sveikinimai keliasi į virtualią erdvę, o tiksliau Facebook’ą. ALLFACEBOOK aprašo, kaip originaliai galima pasveikinti su gimtadieniu.

Tad ačiū visiems, jog domitės, kitos naujienos – jau po savaitės, antradienį, tad geros ir darbingos priešvelykinės savaitės!