Facebook naujienos ir patarimai #31

Sveiki „Komunikacija Facebook‘e“ savaitinių naujienų santraukos skaitytojai, nors vis dar nesulaukėm tikrojo pavasario, bet mūsų naujienos ir patarimų įrašas kaip ir visada reguliariai – antradieniais. Tad, pradėkime nuo savaitės naujienos apie "Open Graph API".

Savaitės naujiena - Facebook‘as skelbia planus užkariauti pasaulį su Facebook puslapiais ir "Open Graph API". Apie tai praėjusią savaitę rašė užsienis ir Marketer.lt. Mūsų tinklaraštis aptarinėjo temą „Ar Facebook‘as pakeis įprastus web puslapius?“.

Kitos Facebook naujienos

Facebook‘as rodo, kaip maži dalykai gali daug pasiekti. Berods prieš savaitę į pagrindinį „Logout“ puslapį buvo įdėtas skydelis, raginantis Facebook‘u naudotis ir mobiliuose įrenginiuose. Per savaitę laiko ženkliai išaugo iPhone aplikacijos Facebook‘ui naudojimas.

Facebook‘as išplėtė programos „Preferred Developer Consultants“ dalyvių skaičių. Džiugu, jog šiame naujame sąraše yra ir lietuviai.

Facebook’as UK iš vartotojų šalins registruotus sekso nusikaltėlius.

80 mln. vartotojų turintis žaidimas FarmVille įdiegė Facebook Kreditų mokėjimus.

CNN Prezidentas pripažįsta, jog social media, o tiksliau Facebook‘as yra didelė jėga. O čia – pastarojo pusmečio kreivė, iš kur žmonės gauna žinias internete.

Facebook‘as ieško galimybių partneriauti su bilietų pardavimo sistema Eventbrite, nes kažkaip juk reikia „monetizuoti“ renginius, kurių Facebook platformoje per mėnesį sukuriama 3,5 mln.

Lokacija – dar viena neišgvildenta „social media“ tema, kuri artimiausiu metu bus išspręsta

As the saying goes, it’s all about location, location, location.

3 dalykai, kaip SEO galėtų pakeisti “lokalumas” social media sistemose.

Ir pabaigai tradiciškai, keli patarimai, kuriuos pavyko šią savaitę „sutikti“.

Patarimas Nr. 1 – Domėkitės savo projektų statistikos rodikliais. Keli sprendimai kaip juos stebėti, jei tam nepakanka INSIGHTS funkcijos.

Patarimas Nr. 2 – kaip gauti daugiau srauto iš Facebook socialinio tinklo? Šiame straipsnyje rašoma, jog jei norite daugiau srauto į svetainę, publikuokite informaciją savaitgaliais (sena nerašyta „blogerių“ taisyklė).

Patarimas Nr. 3 – Muzikantai turi plačias social media panaudojimo galimybes. Kokias, aprašoma šiame MASHABLE straipsnyje .

Patarimas Nr. 4 - Netikėkite programomis, siūlančiomis sužinoti, kas peržiūrėjo jūsų profilį.Tad dėkui visiems, jog domitės Facebook naujovėmis, šiam kartui tiek!