Facebook naujienos ir patarimai #30

Sveiki visi “Komunikacija Facebook’e” tinklaraščio skaitytojai. Tikimės, jog šiuos trisdešimt antradienių jūs praleidote kartu su mūsų įrašų ciklu, o dar labiau tikimės, jog šios naujienų santraukos jums gelbėja darbuojantis su Facebook‘u. Jei turite kokių minčių ar pastebėjimų, visada galite brukštelti mums, žinoma dėkojame tiems, kurie tai jau daro.

Savaitės įvykis. OSKARAI
82-ieji Oskarų apdovanojimų organizatoriai viešinimui naudoja ir social mediją. Tiksliau, glaudžius ryšius su Facebook‘u palaikantis ABC transliuotojas savo video srautą perduoda ir į Facebook‘o kanalą. Ir tai atrodo tampa didelių renginių kasdienybe, kai vartotojai gyvai gali stebėti veiksmą ne tik pr TV.

Atnaujintos Facebok funkcijos

Visai neseniai Facebook’as panaikino programų žinučių siuntimą vartotojams per NOTIFICATIONS dalį, tačiau gegužę visi programų pranešimai/pakvietimai keliaus į naują jūsų INBOX dalį.

Sukurta aplikacija, kuri leidžia atlikti mokėjimus Facebook’e iki 50 eurų. Jos pliusai ir minusai prieš jau veikiančią Facebook Credits sistemą šiame rašinyje.

Facebook reklamos modulis nuo šiol turi dar daugiau miestų pasirinkimų reklaminės kampanijos konfiguravimui, tačiau tuo pačiu kažkodėl iš INSIGHTS statistikos modulio dingo lietuviškų miestų pavadinimai.

Nors kai kurie Facebook vartotojai didesnės rezoliucijos nuotraukas galėjo talpinti jau prieš mėnesį, tačiau oficialiai Facebook‘as šią atnaujintą funkciją pristatė praėjusią savaitę, tad nuo šiol į albumus dėkite didesnes foto.Kitos su Facebook‘u susijusios naujienos

Lietuva nuo šiol turi akredituotus Facebook aplikacijų gamintojus. Sveikiname KITOKS.COM ir tikimės kuo daugiau kokybiškų ir naudingų aplikacijų.

Elementarios Facebook funkcijos padeda išspręsti gyvenimiškus atvejus, pvz. pranešti apie rastą šunį rajone ir padėti jam atrasti savo šeimininkus. Apie tai praėjusią savaitę rašė Facebook tinklaraštis.

Facebook iPhone app’so naudojimas per pastarąją savaitę išaugo 20%.

YAHOO savo el. pašte pradėjo naudoti Facebook Connect, tuo pačiu ir kontaktų importavimą.

Europoje jau 129mln. Facebook vartotojų, šį skaičių sparčiai augina vidurio ir rytų Europos dalys.

BING paieška, pareklamavusi savo Facebook fanų puslapį FarmVille žaidime, netrukus gavo beveik pusę milijono fanų.

Facebook‘as nori, kad mobiliąja versija naudotųsi dar daugiau žmonių, kurių ir dabar yra per 100 mln.

Kiek šiuo metu vertos tokios kompanijos kaip Facebook, Twitter, Linked in ar Zynga?

Virdžinijos valstijos policija paleido savo Facebook viešą profilį, galbūt tai įkvėps panašias institucijas kurtis ten?

ComScore 2009 paskutinis tyrimas rodo, jog Facebook’o auditorija senėja, Twitter‘io – jaunėja.

Tradicinių patarimų skiltis


Patarimas Nr. 1 - kovo 8-oji - ne tik pavasarinių tulpių, merginų ir moterų šypsenų, bet ir pozityvaus feedback'o Facebook'e diena. Išnaudokite tai.
Nors Lietuvoje kiekvienais metais prisimenama, jog kovo 8-oji - "raudona šventė", JAV taip negalvojama. Ta proga Randi Zuckerberg pristato 5 ne pelno siekiančius projektus, susijusius su moterimis. Galbūt pasisemsite idėjų, jei kažką panašaus kursite.

Patarimas Nr. 2 – kas geriau: didelis globalus ir viską apimantis vienas Facebook profilis, ar keli skirtingi lokalūs?

Dar kartą apie tai, kas geriau: abstraktus didelis fanų puslapis ar mažas ir lokalus, reprezentuojantis konkrečią įstaigą/vietą ir pan. Apie tai rašo INSIDEFACEBOOK, kurie šį kartą lygina nacionalių parkų kanalus.

Tuo tarpu RICE universitetas rodo, kaip Facebook’as gali padėti lokaliam verslui.Patarimas Nr. 3 - galbūt ko nors pasimokysite iš FORD?

Kaip FORD savireklamai panaudoja Social media.

Patarimas Nr. 4 – saugokite savo Facebook duomenis.

Kaip apsaugoti savąjį Facebook profilį nuo hakerių.

Tad ačiū visiems, o mes susitiksime kitą antradienį!