Facebook naujienos ir patarimai #28

Sveiki savaitinių Facebook naujienų ir patarimų skaitytojai. Malonu jums ir vėl pristatyti kelioliką nuorodų, kurios mus sudomino per praėjusią savaitę, tad siūlome ir jums su šiomis naujienomis susipažinti.

Savaitės įvykis - virtualioji valiuta
Facebook‘as šiuo metu dirba susikoncentravęs į virtualios valiutos paleidimą. Kaip vyksta darbai, galite susipažinti čia. Taip pat pranešama, jog Facebook‘as pradeda draugystę su PayPal‘u. Vartotojai turėtų nebijoti, jog pasitvirtins praėjusiais metais ore sklaidžiusi mintis, kad Facebook‘as bus apmokestintas. Virtualieji mokėjimai visų pirma reikalingi įvairių dovanų/programų pirkimui, o standartinės funkcijos kaip ir iki šiol liks nemokamos.

Privatumas ir saugumas
Facebook’as savo bloge pristato naujas privatumo funkcijas jūsų naudojamų programų informacijos transliavimui ant sienos. O šiame straipsnyje galite paskaityti, kaip socialiniai tinklai mažina asmens privatumą.

Naujausi tyrimai ir statistika
Pranešama, jog Facebook‘as sugeneruoja 44% visų socialinių tinklų informacijos dalinimosi srauto. Ši naujausia Facebook statistika rodo, kad žmonės vis daugiau dalinasi informacija, ir kad vietinis verslas sparčiai kuriasi savuosius fanų puslapius. Facebook‘as taip pat surinko statistiką apie tai, kiek yra laimingi /nelaimingi žmonės pagal savo relationship statusą.

Tuo tarpu naujausias NIELSEN tyrimas rodo, jog žmonės JAV Facebook‘e praleidžia daugiausiai laiko iš visų interneto svetainių. Net 7 valandas per mėnesį, kai artimiausio konkurento Google, Yahoo ar AOL rodmuo ties 2 valandų riba.

O šis trumpas rašinys apie kitą tyrimą sako, jog komerciniai Facebook fanų puslapiai ugdo klientų lojalumą.

Naujovės

Startuoja Facebook ZERO – mobilioji tekstinė Facebook‘o versija tiems, kas turi silpną internetą.

Microsoft Outlook 2010 pradeda draugauti ir veikti su Facebook’u ir kitais social media tinklais.

Kitos Facebook ir social media naujienos

Obama ieško social media vadovo. Gal norit pretenduoti?

Mokytojas už Facebook‘o komentarus gali netekti darbo.

Praėjusią savaitę dėl mažo lėktuvo avarijos Facebook'o centrinis ofisas trumpam neteko elektros energijos.

FACEBOOK vs. GOOGLE

MySpace atsirado Google realaus laiko paieškoje. Facebook‘as vis dar ignoruojamas.

Rašinys apie tai, kokiais būdais GOOGLE bando eliminuoti Facebook‘ą.

O čia apie tai, kodėl Google bijo Facebook‘o?

Tradiciniai savaitiniai praktiniai patarimai

Patarimas No. 1 - Kaip Facebook‘u transliuojamą informaciją siųsti tik tam tikriems draugams?

Labai paprasta, tiesiog reikia pradėti naudoti draugų sąrašus.Patarimas No. 2 - Kaip valdyti savo Facebook‘o naujienų srautą ir kaip iš jo blokuoti jums nereikalingas programas?Patarimas No. 3 – Kaip Facebook renginius eksportuoti į trečiųjų šalių kalendorius?

Jums padės programa fbCal, sudaranti galimybę sinchronizuoti Facebook renginius su kitais kalendoriais. Ji veikia su Google Calendar, Apple’s iCal (ir iPhone versija), Microsoft Outlook, Mozilla Sunbird, Lotus Notes.

Patarimas No. 4 – Kurkite indvidualias, reikalingas ir naujoviškas reklamines kampanijas Facebook‘e. Vartotojai jus įvertins.

Šią savaitę vėl pateikiame du pavyzdžius, kurie jums padės praplėsti reklaminių Facebook kampanijų akiratį ir negalvoti, kad įdomios tik tokios akcijos, kuriose yra žodis NEMOKAMAI.

Policija naudoja Facebook‘ą mažinti nusikalstamumą, palaikyti tiesioginį ryšį su gyventojais.

BMW  tikruosius fanus kviečia į savąį fanų puslapį pasidalinti savo žiniomis apie BMW, o vėliau kažkuriam vienam iš jų atiteks ir kelionė į BMW gamyklą. Laimėtojas taip pat turės galimybę susipažinti su kompanijos personalu.

Tad ačiū visiems, jog šį antradienį ir vėl užsukote pasidomėti, kas naujo Facebook gyvenime nutiko per savaitę. Jūsų dėmesio lauksime ir lygiai po savaitės, kitą antradienį. Visiems sėkmės!