Facebook naujienos ir patarimai #27

Sveiki gyvi Komunikacija Facebook‘e naujienų skaitytojai. Visų pirmiausia, jus visus su Lietuvos Valstybės atkūrimo diena ir su oficialiomis Užgavėnėmis. Nepamirškite sočiai pavalgyti, o kad su pilnu pilvu lengviau prie kompiuterio sėdėtųsi, jums praėjusios savaitės Facebook ir kitos „social media“ naujienų srautas.Savaitės tema. Buzz‘as
Atrodo, jog praėjusią savaitę pasirodžiusi Google sistema BUZZ taip jau norėjo, kad savaitės įvykiu šiose naujienose netaptų Vankuverio olimpinės žaidynės, ir atrodo, jiems tai pavyko, tad iš karto, kelios naujienos šia tema.

Išsamus rašinys apie Buzz‘ą, pristatant jo gerąsias ir blogąsias puses.

Ar Google Buzz padarys galą Facebook‘ui?:)

Nepraėjus savaitei po Buzz‘o pasirodymo – vartotojų pasigestos kelios naujos funkcijos, kurios turėtų pagerinti Buzz‘o reputaciją.

READ WRITE WEB pristato kelias opcijas labiau pažengusiems, kurios turėtų pradžiuginti tuos, kas jau dabar pradeda naudotis šiuo „Social media“ įrankiu.

Ir šios temos pabaigai, kol Google ir kiti žiniasklaidos kanalai trimituoja, kad iškastas karo kirvis Facebook‘ui ir Twitter‘iui, MASHABLE rašo, kaip integruoti Facebook‘ą, Twitter‘į ir Buzz‘ą į GMAIL aplinką, kad viskas būtų po vienu stogu.

Kita tema. Vankuverio olimpinės žaidynės

Facebook’as reaguoja į pasaulines realijas ir pristato, ką žiemos olimpinių žaidynių gerbėjai gali veikti šiame socialiniame tinkle.

Šiame straipsnyje galite sužinoti, kokios technologijos ir įranga naudojama Vankuverio olimpiados viešinimui.

O čia apie tai, kaip komerciniai prekiniai ženklai integruoja olimpiados džiaugsmus į savo projektus.Facebook‘o naujos / atnaujintos funkcijos

Foto albumų talpinimo galimybės
Facebook’as iš prototipų skilties visiems vartotojams perkelia naująjį foto talpinimo modulį, kuris leis vartotojams greičiau ir paprasčiau įkelti nuotraukas.

Foto albumų „slideshow“ funkcija
Facebook‘as bando paleisti nuotraukų „Slideshow“ funkciją. Vartotojai ją jau gali išbandyti, plačiau apie tai.

Facebook Chat
Facebook chat‘as nuo šiol turi galimybę būti integruotas į kitas pokalbių programas, kurios naudoja Jabber technologiją. Paaiškinimas, kaip chat‘ą naudoti su programa Pigdin.

Nauji nustatymai žaidimų mylėtojams ir jų įjungimas
Atsirado nauji nustatymai, leidžiantys apriboti įvairių programų žinučių publikavimą ant jūsų draugų naujienų sienos.Facebook‘o naujienos

Mobiliųjų Facebook vartotojų – jau daugiau nei 100 mln.

Pakeitus Facebook išvaizdą, Blackberry aplikacija telefonams tapo nufunkcionalia.

Praėjusią savaitę buvo minima saugesnio interneto diena. Šią dieną ir Facebook‘o tinklaraštis pristatė savo mintis į saugumo klausimą. Kaip Lietuvoje internetą ir socialinius tinklus daryti draugiškesnius vartotojams, mes rašėme ir PDFONTOUR tinklaraštyje. Tą pačią dieną ALLFACEBOOK rašo, jog Europa yra šokiruota Facebook sprendimo visą vartotojų informaciją padaryti viešai prieinama. Kaip žinia, Europoje Facebook‘as pasiekė 123 mln. vartotojų ribą. Įdomumo dėlei – šiuo metu Lietuvoje statistika rodo, jog yra 474,820 vartotojų.

50 % internetinių pardavėjų neturi prisistatymo Facebook‘e.

Facebook šešerių metų vaizdinė išklotinė.

Social media blokavimas
Iranas nuo šiol blokuoja ne tik Facebook‘ą, Twitter‘į ar VOIP ryšį, bet ir GMAIL sistemą.

Šį kartą, RINKODARINĖ PATARIMŲ DALIS

Kaip prekiniai ženklai tampa nuosavomis media priemonėmis? Įdomus straipsnis tiems, kas dar nežino, jog social media nuosavas kanalas gali būti prekinio ženklo žiniasklaidos priemonė.

Kaip populiarinti ne pelno siekiančius projektus? Juk šiems projektams nesukursi brangių blizgančių programų, nedalinsi nemokamų vertingų prizų, tačiau nereikia nusiminti, nes galimybių populiarinti savo veiklą tikrai rasi šiame straipsnyje.

Kaip prekiniai ženklai Facebook‘e pasitinka Valentino dieną? Šioje nuorodoje rasite kelių užsienietiškų Valentino dienos reklaminių kompanijų Facebook‘e aprašymus, o čia – įdomesnė nauja aplikacija „Share the love“.

Netradiciniai sprendimai Facebook‘e

Visi rinkodaristai žino, kad moteriškos auditorijos produktams privaloma kurti Facebook fanų puslapius, tačiau DOVE šiuo būdu pristato odos priežiūros produktų liniją vyrams. Kaip jie tai daro, šioje nuorodoje.

Ir pabaigai apie su dabartinėm realijom (sniegu) labai stipriai susijusį žaidimą Facebook‘e, kurį susikoperavę vartotojams bendrai siūlo HP, Intel, Best Buy ir Rossignol, apie jį plačiau čia.

Tad ačiū visiems, kad domitės Facebook naujienomis!