Facebook naujienos ir patarimai #22

Sveiki gyvi bičiuliai, kiekvieną savaitę skaitantys „Komunikacija Facebook‘e“ tinklaraštį, kuriame bandome pristatyti praėjusios savaitės medžiagą, kurią pavyko užtikti apie Facebook‘o ir visos „social media“ naujoves ir tendecijas.

Realaus laiko paieška ir FB‘o privatumo nustatymų atgarsiai
Šią savaitę naujienų įrašą nusprendėme pradėti nuorodomis apie nerimstančias kalbas, susijusias su naujaisiais privatumo nustatymais, o taip pat realaus laiko paiešką, kuri Facebook‘e demo režimu jau veikia. Šie du dalykai lyg ir nesusiję, tačiau mano manymu, įvesti naujieji privatumo nustatymai ir labiau atviresni asmeniniai profiliai įgalina sklisti naujai web tendencijai, kuri šiais metais turėtų įgauti pagreitį, t.y. vartotojų kuriamo turinio išvaizdavimas realaus laiko paieškoje. Jau dabar FB‘o įkūrėjas kalba visiškai priešingus dalykus nei buvo sakoma, kai Facebook‘as tik žengė pirmuosius žingsnius. Jis sako, kad internete privatumo amžius baigiasi, tačiau Amerikos vartotojų teisių apsaugos agentūra FTC dar nedega žalios šviesos šiems pakeitimams ir dėsto savo poziciją.Facebook realaus laiko paieška jau veikia, kviečiame išbandyti, o plačiau apie tai rašo INSIDEFACEBOOK.

Saugumas ir spameriai
Facebook‘as – ne tik priemonė dalintis informacija su draugais, bet ir gera terpė gruobuonims-spameriams. Kaip FB‘e saugotis jų, šiame rašinyje.

Pastaruoju metu daugėja programų, kurios publikuoja informaciją ant draugų sienų.

Draugai už pinigus
Užsienyje norintys turėti daugiau draugų FB‘e, jų perkasi. Lietuvoje žinome keletą atvejų, kai naujai sukurtiems fanų puslapiams siunčiamos rekomendacijos TAPTI FANU iš „fake“ vartotojų, kurie tam ir sukurti, kad puslapis pirmą tūkstantį fanų susirinktų per kelias dienas.

Apdovanojimai, nauja studentų programa, viralai.
Trečiąjį kartą buvo išrinkti CRUNCHIES apdovanojimai, kuriuose geriausio produkto kategorijoje laimėjo .... Spėkit kas:) Šiame įraše rasite visas kategorijas ir nominantus.

Facebook‘as pristato partnerystės programą studentams, kuria tikimasi, bus pagerintas Facebook draugiškumas vartotojams, kai patys studentai-vartotojai teiks savo mintis ir pasiūlymus, kaip tobulinti sistemą.

Jei pamatysit draugo žinutę, kurioje bus tiesiog įvardinta spalva, žinokite, jog tai naujausias viralas.

Facebook‘as gelbėja gyvybes
Kaip Facebook‘as padėjo surasti kraujo donorą ir išgelbėti britų studentą Meksikoje po to, kai jis Naujųjų metų naktį iškrito iš balkono.

Europos sąjunga – link socialinių tinklų reklamos pajamų apmokestinimo
Prancūzija ruošiasi apmokestinti socialinės medijos reklamos pajamas, nauji mokesčiai padėtų surinkti apie 30 mln. $ per metus.

Apie Social media apskritai

Sociali medija – geras būdas palaikyti ryšį su giminaičiais, tačiau tai niekada nepakeis tikro bendravimo.

Kaip social media pakeitė mūsų gyvenimą?

Social media 2010-iais padės verslui. Kaip?

Kaip social media ir apskritai, internetas, AVATAR filmo kūrėjams padėjo uždirbti 1 mlrd. $

Kitos naujienos, susijusios su Facebook’u

FTB socialinėje medijoj plečiasi ir vartotojams siūlo dar daugiau galimybių susipažinti su jų veikla panaudojant naujausius sprendimus.

iPhone ir Facebook naudotojai jau gali džiaugtis atnaujinta programa, kuri sinchronizuoja telefono kontaktus su Facebook‘e esančia informacija (foto, telefono numeris ir pan).

Ar sekantis išmanusis telefonas bus „Facebook Phone“?

Sveikatos departamentas Amerikoje pristato Facebook ir Twitter kanalus, kuriuose dalinsis informacija apie kiaulių gripo naujienas.

Holivudas skuba į Facebook‘o traukinį, o kad įėjimas į čia būtų gražus, gerbėjams dalina nemokamus blu ray filmus.

Meksikos vyriausybė pasitelkusi Facebook‘ą, formuos nuomonę apie Meksikos turizmą. Šiuo metu šalies lankomumas stipriai kritęs (-82%) dėl kiaulių gripo pavojaus.

Tradiciniai savaitės patarimai

Kaip teisingai kurti reklamines kompanijas Facebook‘e. Šiame rašinyje supažindinama su elementariais dalykais, kurie gali pagerinti jūsų komunikavimą Facebook‘e.

Naujas būdas dalintis Facebook ir Flickr nuotraukomis. Ši programinė įranga gali padėti naujos kartos mobiliesiems foto žurnalistams pateikti vaizdinę medžiagą.

Jei ieškote priežasčių, kodėl jums nereikia būti socialinėje medijoje, šis straipsnis – kaip tik jums, nes čia pateikiamos net 28 priežastys.

Tiek naujienų iš Facebook platybių šiandien ir ačiū visiems, jog esate kartu su mumis:) Geros darbo savaitės!