Facebook naujienos ir patarimai #21

Sveiki gyvi tinklaraščio „Komunikacija Facebook‘e“ skaitytojai, džiaugiamės, jog kartu su mumis perėjote į sekantį amžių dešimtmetį, kuris tikimės, bus ne tik mums, bet ir jums įdomus, žavus ir pilnas iššūkių. Na o šiandien be linkėjimų dar turime ir visą tuntą naujienų nuorodų, kurios jums padės nepasimesti didžiuliame Facebook informacijos sraute.

Savaitės naujienos

Socialinė medija pildo žodynus naujais terminais, pvz. Unfriend.

Prognozės kartais pasitvirtina, o šios skirtos 2010-ųjų social medijai. Patiko, jog online video mato šviesią perspektyvą, juk plačiajuostis internetas ir online video transliacijos turėtų būti neatsiejama gyvenimo dalis, mažinanti TV poreikį.

5 MASHABLE prognozės 2010-ųjų Facebook‘ui. Kaip jie rašo, FB‘as integruosis su FriendFeed, pradės veikti realaus laiko paieška, FB‘as integruosis su visais likusiais interneto servisais ir puslapiais, pagaliau bus sukurta virtuali valiuta.

Visada maniau, jog vairuojant telefonu daug pavojingiau rašyti SMS nei kalbėtis balsu net ir be laisvų rankų įrangos. Tačiau atrodo, Ilinojaus valstijoje nuo šių metų pradžios ši klaida bus ištaisyta ir vairuotojai ne tik negalės atnaujinti savo Facebook statuso, rašyti SMS, bet ir naudotis internetu. Išlygos galios mobiliųjų telefonų naudojimui kaip GPS‘ui.

Praėjusios savaitės naujienų santrauka


Iranas ir social media. Kaip tai padeda demokratijai...

SUBWAY bando atlikti greitą įėjimą į Facebook‘ą dalindami nemokamus sumuštinius.

Naujosios Facebook promo akcijų rengimo taisyklės ir jų išsamus išaiškinimas.

Kas naujo nutiko Facebook‘o platformoje 2009-ųjų gruodį.

Per Kalėdas Facebook‘as Amerikoje pagal lankomumą pirmą kartą aplenkė Google, nes žmonės ėjo dalintis švenčių įspūdžiais su draugais ir pažįstamais.

Kodėl mokymo įstaigos turėtų neblokuoti, o mokyti teisingai naudotis social media puslapiais, tokiais kaip YOUTUBE ar FACEBOOK.

Pardavėjai pasiekia klientus per social media puslapius.

Kada įmonėms galima nenaudoti Social media puslapių.

Protestai kartais gelbėja ir Facebook‘e; štai žaidimo apie fermas naudotojai, tris mėnesius protestavę, susigrąžino virtualią parduotuvę žaidime.

Kitais metais spam atakų socialinėje medijoje tik daugės...

Naujųjų metų ceremoniją iš New York‘o buvo galima stebėti gyvai Facebook‘e.

MOTOROLA fanų puslapyje rengia konkursą, kurio metu padovanos 5 naujuosius CLIQ telefonus. Dalyvaujantys turi parašyti, kokia neįtikėčiausia istorija jam buvo nutikus su mobiliuoju telefonu .

Facebook‘as padeda palaikyti ryšį su fanais, kai guli ligoninėje.

30 didžiausių Facebook šalių ir praėjusių metų augimas.

Tradiciniai patarimai, padedantys Facebook‘ą naudoti pagal paskirtį.

Kaip paprastai užblokuoti programas, testus, nemėgstamus draugus Facebook‘e. Kartais to prireikia...

Kaip socialinė medija padeda susirasti naują darbą. Šiame rašinyje išvardintos social medijos priemonės, ko galite griebtis, jei norite susirasti naują darbą. Aišku, sunkmečio sąlygomis galbūt ir kiek altruistiškas planas, tačiau priemonės – tinkamos.

Atnaujintas Facebook pagalbos centras, kuriame galite ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus, susijusius su FB‘u.

Artimiausių metų įžvalgos žurnalistams. Kaip jiems adaptuotis prie kintančių platformų.

Tad ačiū visiems, kurie sekate Facebook naujienų srautą, jei turite kokių minčių, būtinai parašykite mums, o mes atsisveikiname iki kito rašinio šiame bloge:)