FACEBOOK naujienos ir patarimai #7

Sveiki PDFONTOUR tinklaraščio skaitytojai. Jūsų dešimties minučių prašo (jei domitės FACEBOOK tinklo naujovėmis) FACEBOOK naujienų ir patarimų savaitinė antradieninė rubrika, kurios metu apžvelgiame praėjusios savaitės mūsų akį atkreipusias naujienas iš FACEBOOK socialinio tinklo gyvenimo. Šį kartą naujienų nedaug, bet jas manau, kompensuos patarimų skiltis.

FACEBOOK naujienos

Pradėsime nuo reklamos, nes tai labai svarbi funkcija FACEBOOKe populiarinant naujus fanų puslapius ir šiaip, norint nebrangiai nusipirkti reklamos. Nors reklamą galima buvo pirkti ir ankščiau, tačiau jau dabar dalis vartotojų gali bandyti naują ADS MANAGER‘į (visą oficialią informaciją apie jį galite rasti šiame FACEBOOK HELP‘e.

Beje, tęsiant temą apie reklamą, Amerikoje jau galima užsisakyti prekinių ženklų siunčiamus PROMO pabandymus. Vartotojai įveda savo duomenis ir namuose sau šiltai laukia bandymų siuntinuko. Ko gero, Lietuvoje ši funkcija bent jau kol kas pagreičio neįgaus, nes mūsuose nelabai įprasta vartotojojui iš viso ką nors duoti nemokamai.

Beje, kas norite išeiti reklamos talpinimo pradžiamokslį lietuviškai, pasinaudokite tinklaraščio „Socialus Marketingas“ rekomendacijomis.

Prisimenat tokią knygelę „Ką žmonės veikia“? Perfrazuojant šį pavadinimą mūsų temomis gaunasi, ką žmonės veikia FACEBOOKe? Beje, kad įsivaizduotumėt to mąsto dydžius, šiame straipsnelyje rašoma, jog dabar per mėnesį į FB atsiunčiama 2 milijardai nuotraukų!, 14 mln. video ir pan.

Kai toks kiekis nuotraukų per mėnesį patalpinamas, įv. foto projektams turėtų niežtėti rankutės ir gali tik padaugėti veiksmų, kuriais bus siekiama FACEBOOKe talpinamas foto išvaizduoti kitose interneto svetainėse. Dar vienas sukrėtimas FOTO tarnybose laukia?

Visada nesupratau 99% testų esmės. Gal gerai, kad nuo šiol, kai juo ištransliuos į naujienų srautą, turės tik vieną paveikslėlį vietoj buvusių trijų (nors mūsų pavyzdžiuose testų pvz. su dviem nuotraukėlėm). FACEBOOK skubiai keičia aplikacijų išvaizdavimo taisykles. Beje, tik pamatęs naująjį testą, iškart jį blokuoju, dėl ramesnės ateities:)

Gandai, gandeliai. Galbūt jau greitai išauš ta diena, kai FACEBOOK naudotojai be problemų galės dalintis audio failais. Toks manymas itin sustiprėja po panašių informacijų.

PDFONTOUR patarimai FACEBOOK tematika

Lietuvoje dažnai sutinkama problema FACEBOOKe – neteisingai pasirinktas atnaujinimo publikavimo laikas. Galime pastebėti, jog tam tikri „FAN PAGES“ siunčia atnaujinimus bile kada, arba kada turi laiko prisėsti prie interneto ir išpublikuoti informaciją. Atsižvelgiant į tai, jog Lietuvos fanų puslapiai yra ribotos auditorijos, teisingai pasirinktas laikas naujienos skelbimui – pusė darbo. Iš ko kita pusė susideda, norintiems susipažinti plačiau skirta ši nuoroda, kurioje pasakojama, jog labai svarbu turėti FACEBOOK komunikacijos planą.

Kartais FACEBOOKo naujienų sraute galima pamatyti panašaus tipo įrašų, aišku, jų būna retai:Tokių įrašų sumažėjimą galėtų lemti žmonių didesnis įsigilinimas į FACEBOOK funkcijas, kurios yra ir naudingos, padeda apsaugoti savąjį privatumą, leidžia patogiai komunikuoti su draugais, talpinti foto, jas žymėt, blokuot nepageidaujamus kontaktus, susikurti draugų sąrašus, taip atskiriant publikuojamą informaciją iš anksto sukurtoms grupėms ir pan, plačiau apie tai šiame straipsnyje.

P.S.
Kitos, neaptartos čia pasaulinės FACEBOOK praėjusios savaitės naujienos labai puikiai per 2 minutes prabėga ALLFACEBOOK video filmuke.

P.P.S.
Jei norite pamatyti, kaip atrodė FACEBOOK jam tik sustartavus, apsilankykite šiame NESTABDOM įraše apie interneto puslapių praeitį.

Tad tiek šiam kartui!