Kaip matuoti Facebook puslapio rezultatus?

Pastaruosius 3 metus, teikdami social media rinkodaros ir techninių sprendimų paslaugas, iš klientų Lietuvoje išgirdome įvairiausių istorijų, kaip yra teikiamos Facebook marketingo paslaugos, kokias ataskaitas ir ką „monitorina“ reklamos agentūros, teikiančios šias paslaugas ir dažnu atveju, išgirdę panašią istoriją prisimename jau beveik metus laiko mūsų naudojamą internetinę paslaugą „Socialbakers Analytics PRO“, kuri padeda suprasti tiek klientų, tiek konkurentų puslapių veiksmus, tiek pateikti pasiūlymus profilius administruojantiems, ką reikėtų tobulinti, į kurią pusę judėti. Apie tai šiame įraše.

Klientai dažnai patys nori, kad paslaugas teikianti agentūra nuosekliai didintų fanų skaičių, rengtų konkursus ir didintų puslapio aktyvumą. Tačiau kartais nutinka taip, kai iš didelio rašto išeinama už krašto ir nors klientui pristatomuose rezultatuose yra nurodyta, kiek konkursų buvo surengta, koks buvo fanų prieaugis, prekės ženklo atstovas negali disponuoti pilna informacija apie puslapio vystymą. Kad išvengti panašių problemų, klientui visada papildomai siūlome sekti ir „monitorinti“ savo social media profilius ir puslapius ne tik su standartinėmis ar nemokamomis statistikos priemonėmis, bet ir panaudojant „Socialbakers Analytics PRO“, kuris rinkoje yra kone vienintelė paslauga, leidžianti jums apie savo profilį sužinoti kur kas daugiau, o analizuojant šiuos duomenis, tobulinti savo puslapius socialinėje erdvėje.

“Socialbakers Analytics PRO” yra mokama paslauga, kurios abonentinis mokestis priklauso nuo jūsų sekamų puslapių ir profilių. Stebėti galite Facebook puslapius, Youtube ir Twitter paskyras. Ne tik savo, bet ir konkurentų. Rezultatus galite lyginti su savo puslapiais, aiškintis, kuriomis dienomis ir dėl ko buvo įvykęs vartotojų augimas ar kritimas, kuri informacija iššaukė daugiausiai atgalinio ryšio ir tt.

Kodėl verta naudoti Socialbakers Analytics PRO?

  • Suprasdami rezultatus galite tobulinti prekės ženklo profilius

  • Įvertinti profilių administratorių darbą ir veiksmus

  • Būti tikriems, kad statistikos sistema veikia visada, ne taip kaip nemokamų paslaugų

  • Galite pažinti konkurentus kasdien nestebint jų profilių

  • Galite lyginti ir peržiūrėti ilgus laikotarpius, pvz. 1 metų duomenis

  • Jei jums reikalingi aiškūs ir suprantami aktyvumo rezultatai

  • Patogiam PDF ataskaitų generavimui


Svarbiausi Socialbakers Analytics PRO analizuojami duomenys (Kas vyksta Kaune pavyzdys)

VISI FANAI


 

PUSLAPIO ADMINISTRATORIAUS ĮRAŠŲ KIEKIS


 

ĮRAŠŲ TIPAI


 

VIDUTINIS ĮRAŠŲ ENGAGEMENT RATE


 

FANŲ ĮRAŠŲ KIEKIS


 

FANŲ DIENOS PRIAUGIS


 

FANŲ PRIEAUGIS PER SAVAITĘ


 

PEOPLE TALKING ABOUT


 

POPULIARIAUSI ĮRAŠAI PAGAL ĮVAIRIUS KRITERIJUS


 

VISOS INTERAKCIJOS PAGAL VALANDAS IR SAVAITĖS DIENAS


KASDIENIAI VARTOTOJŲ VEIKSMAI


KASDIENIAI LIKE, KOMENTARAI, SHARE


 

VARTOTOJŲ AKTYVUMO GRAFIKAS


FANAI AMBASADORIAI (viso galimų dydžių lentelėje - 5000)


 

ATSAKYTI/NEATSAKYTI FANŲ PRANEŠIMAI


 

ATSAKYMO FANAMS LAIKAS


Šiuos visus ir dar daugiau duomenų galite matyti ne tik apie savo, bet ir kitus, pvz. konkurentų puslapius, kad galėtumėt tobulinti savo vykdomus veiksmus, nebūti tokiems patiems, sugalvoti kažką naujo. Socialinių profilių pažinimas per statistiką yra sekantis žingsnis vystant socialinių tinklų puslapius, įžvelgti tai, kas plika akimi kartais ir nesimato. Be to, Socialbakers Analytics PRO vartotojai gali matyti ir visą statistiką, kuri pasiekiama per Facebook Insights, tik ji yra pateikiama kur kas aiškiau. Aišku, paslaugos kaina yra apie 50$ mėnesiui, tačiau kai puslapiui diegiamos aplikacijos, užsakomi Facebook Ads ir dar mokamas atlygis už puslapio ar profilio administravimą, klientui reikia pateikti visą ir neiškreiptą informaciją, kaip vystosi projektas ir kokią grąžą jis duoda.

Paslaugą galite išbandyti nemokamai 14 dienų užsisakydami per Socialbakers svetainę. O taip pat, galite kreiptis ir į mus, mes jums padėsime pradėti analizuoti savo socialinių tinklų profilį.