FACEBOOK LIKE puslapių atnaujinimas 2012 (Facebook Timeline for Pages)

Facebook atliko pakeitimus, kurie per artimiausią mėnesį pasieks visus Facebook puslapių vartotojus ir administratorius. Šiame įraše – trumpai ir konkrečiai, kaip pakeitimai pakeis bendravimą su fanais. Naujuosius Timeline profilius galima bandyti jau dabar, o visiems vartotojams jie bus įjungti kovo 30 dieną. NAUJAS FUNKCIONALUMAS  • Landing puslapiai, kuriais pasitikdavome naujus fanus, pirmą kartą atėjusius į puslapį ir dar nesančius fanais, pradingsta. Nebus galima nustatyti pirminio Landing puslapio, todėl vartotojams save reikia pristatyti per naująją Cover (viršelio) funkciją.  • Keičiasi aplikacijų tabų dydis – nuo šiol jie galės būti iki 760 pikselių pločio.  • Nuorodos į puslapių tabus persikelia į viršų, po Cover paveikslėliu. Pagrindinis tabas yra nuotraukos, kitus gali reguliuoti (Like skaičius, aplikacijos, kita). Galima pridėti iki 12 aplikacijų vienu metu.  • Atsiranda galimybė iškelti bet kurį puslapyje paskelbtą įrašą į naujienų srauto viršų su funkcija „Post To The Top“. Taip galima ilgiau išlaikyti svarbų turinį puslapio viršuje, kad jis nepasimestų (pvz. aktuali nuotrauka, apklausa ar nuoroda)  • Atsiranda naujas puslapio administratoriaus valdymo pulstas, kuriame galima matyti, ką žmonės paskutiniu metu rašė, laikino, taip pat integruota statistikos dalis.  • Tiesioginės žinutės puslapio administratoriams – nuo šiol bus galima tiesiogiai konktaktuoti su bet kurio Facebook puslapio administratoriumi. Vartotojai taip galės dar labiau prisidėti prie prekės ženklo veiklos, palaikyti asmeninį ryšį su prekės ženklo atstovais.
  • Reklaminių kampanijų modulis netrukus pasiūlys naujų ir kaip skelbiama, kur kas efektyvesnių reklaminių kampanijų būdų su Facebook Ads.

  • Facebook Insights puslapiams pradeda veikti realiu laiku, t.y. statistikoje nebus kelių dienų vėlavimo.  • Cover (viršelio) nuotrauka – ji gali būti iki 850 px pločio ir 315 px aukščio. Čia siūloma dažnai/retkarčiais atsinaujinant pristatyti save per šį grafinį elementą. Kontaktinę informaciją galėsite pateikti langelyje, kuris matysis pagrindiniame puslapyje.


 
Pagrindinės FB taisyklės viršeliui, kas negali būti jame atvaizduota (angliškai)

Price or purchase information, such as “40 percent off” or “Download it at our website.”

Contact information, such as web address, email, mailing address or other information intended for your Page’s About section.

References to user interface elements, such as Like or Share, or any other Facebook site features.

Calls to action, such as “Get it now” or “Tell your friends.”