Apie Regal FC Barcelona fanų puslapyje „pakurtą“ virtualų balsavimą, kurį laimėjo Kauno Žalgirio fanai

Šis pasakojimas gali būti priskirtas prie FAIL kategorijos, kurios rašinių galime rasti visuose naujienų šaltiniuose, rašančiuose apie Facebook‘ą, tačiau šį kartą norime aptarti praėjusį ketvirtadienį atsitikusio mažyčio dalyko Facebook'e prieš Žalgirio ir Barselonos Eurolygos mačą.

Kadangi per parą tenka praleisti daug valandų Feisbuke, visiškai atsitiktinai atrandi naujų fanų puslapių, kurie veikia užsienyje. Tačiau dažnai jie nesulaukia didesnio dėmesio, nes tai būna tik dar vienas Facebook templeitinis fanų puslapis su keliom įmestom nuorodom ir nuotraukom.

Šį kartą nutiko visiškai kitaip. Pirmą kartą matomas Facebook fanų puslapis „Regal FC Barcelona“ atkreipė dėmesį su virtualiu mūšiu, kur siūloma prabalsuoti už Barceloną ir už Žalgirį!, todėl iškart sugalvojome šį ispanų „pakurtą“ quizą išplatinti klubo SIENA fanų puslapyje, nes kaip tik tą vakarą jie rodė krepšinio rungtynes dideliame ekrane.

Regal FC Barcelona Facebook fanų puslapis

Kol šis quizas „gulėjo“ tik „Regal FC Barcelona“ FB puslapyje, kuriame prisijungę 58 fanai, jame buvo sudalyvavę tik 14 vartotojų, visi buvo už ispanus, tik du už Lietuvą.

Klubas SIENA savo fanų puslapyje išplatino šią žinią:

Siena praneša apie artėjantį krepšinio mačą

Kadangi SIENA, rašydami ant wall‘o įrašą, su @ simboliu „užtagino“ Žalgirio fanų puslapį Facebook‘e, to pasekoje, kadangi pas juos siena taip pat atvira ir visi vartotojai gali publikuoti informaciją, jis automatiškai atsivaizdavo ir čia:

BC Žalgiris Facebook fanų puslapis

Mąstai, atrodo nedideli, nes interneto adresų trumpinimo tarnyba tr.im rodo, jog ant nuorodos paspausta 70 kartų, tačiau atrodo, jog to pakako Žalgiriui laimėti. Gaila, kad tik virtualiai...

Quizo rezultatai

Šio įrašo moralas būtų toks, jog nesubūrę kritinės savosios fanų masės, neplatinkite panašių programėlių, nes sukurti testuką bet kas gali, tačiau reikia turėti auditoriją, kuri tą testuką spręs. Juk ko gero, Barcelona fanų puslapio prižiūrėtojai tikrai neturėjo tokios minties, jog ateis keliasdešimt Žalgirio fanų ir prabalsuos kiek kitaip nei jie įpratę matyti.

Tad sėkmės visiems!