Appcamp 2011 baigėsi, sveikiname laimėtojus!

Sekmadienį Nacionalinėje dailės galerijoje baigėsi visą savaitgalį trukęs antrasis Omnitel organizuotas App Camp renginys, kurio metu buvo pristatyta 74 mobiliųjų telefonų programėlių idėjos, iš kurių beveik 40-iai buvo sukurti veikiantys prototipai ir pristatyti vakar.

Pirmąją vietą renginyje iškovojo "Backstage Pad" aplikacijos kūrėjai, kurių pristatymą iš salės galo pavyko šiek tiek įamžinti. Komanda laimėjo pagrindinį 5000 eurų prizą.

Ir nors, kaip jau tapo įprasta, tokio pobūdžio renginiuose Lietuvoje dalyvauja daug įvairių sričių žmonių, nors dalyviai ir gudrūs bei protingi, ant scenos nėra pristatomos pačios įdomiausios idėjos, o čia atnešamos tik tokios, "šiaip sau", kuriomis ne gaila pasidalinti. Bet vis tiek, tai puiki vieta tobulėti, pasisemti naujų idėjų, pabendrauti su konsultuojančiais mentoriais ir specialistais.

Tiesa, kiek pabodo komisijos vienas ir tas pats klausimas "iš kur pinigai, kiek download'ų planuojate ir pan". Norom nenorom prisiminėm renginį "Startup Weekend", kuriame kuriamas verslas, o čia buvo kuriami appsai, ne verslai. Juk geras appsas nebūtinai turi būti ir geras verslas. Galbūt todėl daugelis appsų kūrėjų (programuotojai) pas mus orientuoti ne į tai, kaip sukurti įdomų, kitokį, netradicinį, galbūt kiek specifinį, naujovišką ir naudingą appsą, kokio dar pasaulinėje rinkoje nėra, o lokalizuoti jau veikiančius appsus, sukuriant jų apkarpytas funkcijas.


Bambuser | App "BackStage Pad" presentation @Appcamp.lt 2011.11.13 | PDFONTOUR

Organizatorių foto | Appcamp Facebook