Kodėl gerai naujasis Facebook'o išvaizdos pasikeitimas

Kol tūkstančiai žmonių pyksta, man ir dar keliems šimtams prisijungusių prie grupės, palaikančios naująjį Facebook dizainą pasisekė suvokti, kodėl šis Facebook‘o pasikeitimas yra teigiamas.

Atsirado asmeninio pasirinkimo ir informacijos diferencijavimo galimybė. Facebook‘as išskirstė visą informacijos srautą į atskiras kategorijas, kurias ankščiau nebuvo iki galo išnaudojęs (pages, news feed, photos, video, status update). Nuo šiol galiu jaustis šeimininku ir pasirinkti kokią informaciją matysiu prisijungęs.

Ankstesnėje FB versijoje atsidaręs savo home puslapį visuomet rasdavau visą informacijos kiekį. Nuo nelaimingos meilės prisipažinimo status lange, iki be saiko pridėliotų video klipų iš Youtube. Net kažkada juokavau, kad daugelis jaučia pareigą visą Youtube muzikinę klipų biblioteką perkelti į Facebook‘ą. Galbūt žmonės yra tokie naivūs, kad jiems už širdies griebiantis atlikėjas privalomai patiks ir jo draugams. WRONG (liet. klaida). O visada atsiranda tokių, kurie jaučiasi svarbiausių naujienų pranešėjais ir tą informaciją dar perpublikuoja. O kadangi visi turi bendrų pažįstamų, tai tas klipas dažnu atveju būna toje pačioje srauto juostoje 4, 5 kartus.

Tam atėjo galas :)  Taip kad patys prisidirbot su savo youtubais ir tos pačios infos perpublikavimu. O facebook‘as išgelbėjo tokius kaip aš :)

Kai pasigilini, tai supranti kuo skiriasi useris ir developeris :)