FACEBOOK LIKE puslapių atnaujinimas 2011 :)

Dar gruodžio  17-ąją tinklaraštyje rašėme, kad pastebėjome trumpam pasirodžiusius naujo tipo profilius, kuriuos turėjome galimybę trumpam išvysti, kaip skelbiama, dėl Facebook technikų klaidos. Tačiau nepraėjus 2 mėnesiams, mes jau galime mėgautis kai kuriomis tada pasirodžiusiomis funkcijomis, o apie jas plačiau šiame įraše.

Puslapyje - pakitusi TAB‘ų vieta


Didžiausias pakeitimas, kuris įvyko, tai puslapių meniu perkėlimas iš viršutinės dalies į kairįjį kraštą po puslapio logotipu. Kaip žinia, dabar LIKE puslapiai pasidarė labai panašūs į privačius profilius ir vartotojai gali naudotis vieningu atvaizdavimu. Tikimės, jog perkelti TAB‘ai bus kur kas labiau lankomi puslapio vartotojų.


Naršyk ir skelbk informaciją kaip puslapis


Pakeitimas, kuriuos siekiama sudaryti sąlygas puslapių administratoriams kituose puslapiuose komentuoti ir skelbti informaciją ne kaip privatus vartotojas, o kaip puslapis. Šis žingsnis skatina puslapius komunikuoti tarpusavyje, kas anksčiau buvo įmanoma tik panaudojant tago funkciją.Šia funkcija jau po pirmosios pasirodymo dienos džiaugiasi puslapių administratoriai, kurie ilgą laiką laukė paprasto sprendimo gauti visus pranešimus susijusius su puslapio vartojimu.

Visada matomos puslapio nuotraukos


Labai panašią funkciją turi privatūs vartotojai, kurios pagalba galima susidėti reprezentacinį kelių nuotraukėlių albumą profilio viršuje. Panašiai veikia iš puslapių foto modulio funkcija, tačiau iš karto informuojame, kad privačiuose profiliuose įmanomas photo hack nėra įmanomas puslapiuose. Bent jau kol kas.


Papildomos galimybės puslapių administratoriams  • Admin vaizdas leidžia matyti naujausius puslapio aktyvumus;  • Praplėstas nustatymų meniu, nuo šiol leidžiantis pasikeisti puslapio kategoriją;
  • Galimybė rodyti visiems vartotojams pasirinktus puslapio administratorius;  • Galimybė puslapiuose rodyti pasirinktus – prominamus puslapius kairiame puslapio meniu;
  • Galimybė į administratoriaus el. paštą gauti naujausius puslapio atnaujinimus.


Kur ieškoti naujojo LIKE puslapio profilio?


Pasinaudoję šia nuoroda galite atnaujinti savąjį puslapį. Primename, kad sugrįžimas atgal į senuosius negalimas, o nepasikeitę puslapių išvaizdos gaus priverstinį pakeitimą kovo 1-ąją.

Vietoj pabaigos


Šis atnaujinimas yra labai svarbus puslapių administratoriams, nes atsiranda funkcijos, kurių FACEBOOK ekosistemoje trūko. Vertinant iš vartotojų pusės – jiems ir vėl naujas susipažinimo etapas. Nors kita vertus, prie šio atnaujinimo vartotojai jau buvo pratinami gerą pusmetį, kai pirmiausiai buvo pristatytos panašaus stiliaus naujosios grupės, o vėliau ir privatūs profiliai.

Kaip šiuos pakeitimus vertinate jūs?


Tema Facebook puslapyje čia