Apie vakar trumpam pasirodžiusius puslapių atnaujinimus

Sveiki visi. Akylesni FACEBOOK vartotojai ko gero pastebėjo, jog vakar trumpam (kokiai valandai), buvo pasirodę atnaujinti FACEBOOK profiliai ir funkcijos, apie kuriuos jau seniai rašo „social media“ temomis rašantys šaltiniai. Šiame įraše trumpai norėtume apžvelgti, ką vakar pavyko pastebėti.

Atnaujinti LIKE PAGES profiliai

Kaip žinia, laikui bėgant bet kuri internetinė platforma turi keistis, tobulėti ir plėsti esamą funkcionalumą. Daugelis vartotojų savo noru migravo į naujuosius privačius profilius, kurių išvaizda stipriai skiriasi nuo senųjų profilių ar puslapių išvaizdos, todėl nenuostabu, kad Facebook‘iečiai nori visų tipų profilių išvaizdą padaryti kiek įmanoma panašia. Esminės naujosios funkcijos ir pakeitimai, kuriuos pavyko pastebėti vakar:

  • Puslapio lankytojams atsiranda galimybė rašyti įrašą ant sienos ar komentarą ne nuo privataus profilio, bet nuo savo FACEBOOK puslapio. Norint naudotis šia funkcija, reikia atlikti persijungimą specialiu mygtuku, kuris turėtų įsikurti kiekvieno fanų puslapio viršuje (Login as page);  • TAB‘ai keliauja iš viršutinio meniu į kairįjį šoną, po puslapio logotipu, prie kiekvieno pavadinimo atsiranda piktogramos įkonėlė. Kol kas neaišku, ar ir toliau bus galima LANDING puslapį nusistatyti;  • Pertvarkomas visas kairysis puslapio meniu;  • Įrašų komentavime dingsta mygtukas „Komentuoti“, tad parašę komentarą tiesiog spauskit ENTER. Panaši opcija jau aktyvuota naujajame grupių modulyje.Klausimų modulis


Nors šį naująjį modulį „čiupinėjom“ tik keliolika minučių, per jas spėjome suprasti, jog naujasis „Questions“ modulis yra labai artimas kažkada visų apverktai FACEBOOK funkcijai „pool“, kuri šiuo metu prieinama tik keliems puslapiams per visą FB‘o erdvę;

Iš pirmo žvilgsnio, klausimų modulsi veikia puikiai, galima prenumeruoti jums patinkančius klausimus, o vartotojai miela dalyvauja apklausose, nes aplikacijai nereikia suteikti papildomų leidimų.


Naujienų srautas


Atsiradus paskutiniems atnaujinimams, bus galima valdyti svarbiausių naujienų srautą tituliniame puslapyje. Tai leis pasirinkti, kokio tipo atnaujinimus norite matyti, pagaliau bus įgyvendintas sąrašų atvaizdavimas.

Atsiminimai arba Memories


Atnaujintų privačių profilių naudotojai artimiausiu metu gali tikėtis naujos funkcijos, kuri leis apžvelgti visus praėjusius metus viename lange. Šios funkcijos patys nematėm, tačiau apie ją skaitėme čia.

Ir nors FB‘as vakar paskelbė, jog šie atnaujinimai į eterį pateko per klaidą, aš manau, jog tai buvo tiesiog testas, kurio neatlaikė FACEBOOK serveriai. Lauksime geležies sustiprinimo ir važiuosime pirmyn.
For a brief period of time, some internal prototypes were accidentally exposed to people externally. As a result, we disabled the site for a few minutes. It’s back up, and we apologize for the inconvenience.

Plačiau skaitykite:

Facebook Accidentally Pushes New Page Layout, Page Accounts, and Removes Landing Tabs

HUGE: Facebook Lets Page Admins Switch Between Accounts (Updated)

New Facebook Features Exposed in Accidental Update

Facebook Memories Shows Users a Year by Year Summary of their Activity