FACEBOOK naujienos #2

Labas visiems.

Praėjusį antradienį PDFONTOUR tinklaraštyje pradėjome savaitinę blogo įrašų temą „FACEBOOK naujienos“, kuriuose bandome pažvelgti, kas naujo ir įdomaus paaiškėjo apie šį socialinį tinklą.

Tad pradedu nuo mano nuomone, savaitės įvykio, kuris jei pasitvirtins, gali duoti gerą spyrį Twitter‘iui. Lietuviškasis blogas „Žinokite, ką pirkti“ aprašo internete pastebėtą „FACEBOOK LITE“ versiją, kuri yra visiškai supaprastinta ir „apkarpyta“, taip labai priartėdama prie Twitter, tačiau įrašo autorius teigia, jog tai gali būti tik gandas, nes oficialios informacijos apie tai nėra, tačiau kaip sakoma, gandai paprastai atsiranda žymiai vėliau negu kažkas pradedama daryti.

Jungtis ir kooperuotis naudinga, ypač kai tai gali sau leisti. Štai „Web Padangė“ publikuoja informaciją, jog FACEBOOK už 50 mln. $ įsigijo „FriendFeed“ tinklą.

Globalios FACEBOOK naujienos ir atostogų įvairenybės
FACEBOOKas skelbia apie tobulinamą paieškos modulį. Manau, kad jį tobulint tikrai reikia, nes tobula paieška būtų opcija numeris vienas, ypač dabar, kai visi eina į Veidaknygę.

Vasara - atostogų, iškylų ir naujų pažinčių metas. Tai demonstruoja ir FACEBOOK įkūrėjas Markas Zuckerbergas, kuris savo profilyje FACEBOOKe publikuoja foto įspūdžius iš San Paulo, kur buvo susitikęs su studentais, žurnalistais, blogeriais ir visais kitais, su kuriais bendravo temomis, kurios susijusios su informacijos dalinimusi.

FACEBOOK inžinieriai taip pat nesnaudžia ir vyksta į savo tradicinį „campą“, kuriame dirba kitaip:) Apie ką aš čia, pažiūrėkite žemiau esančiuose video.

PRADŽIA


(nuoroda video nematantiems)

PABAIGA


(nuoroda video nematantiems)

Daugiau įspūdžių iš Hackathono


Tad tiek vasariškų FACEBOOK naujienų šiam antradieniui PDFONTOUR bloge, kitą savaitę tikimės, bus jų daugiau!

P.S.
Šią savaitę lietuviškoje internetinėje erdvėje buvo aptartas vienas klausimas apie FB, kurį galima performuluoti taip: ar tikrai FACEBOOKu nesinaudos senamadiški žmonės?