Pristatyta nauja privataus profilio išvaizda ir funkcionalumas

Facebook‘as moka nustebinti. Kol šį sekmadienį visa Amerika laukė, kokias naujienas apie FACEBOOK atnaujinimą paskelbs jo įkūrėjas Markas Zuckerbergas, nesulaukę CBS laidos „60 minučių” transliacijos jau galime čiupinėti naująjį profilį. O šiame įraše trumpai jo funkcionalumą pristatom.


Patrauklesnis pagrindinės informacijos išdėstymas jumis besidomintiems interesantams


Kiekvieno privataus vartotojo profilis nuo šiol viršuje turės esminę informaciją apie žmogų. Tai pagrindinė profilio informacija, tokia kaip iš kur esate, kurioj mokykloj mokėtės, kur dirbate.

O kadangi Facebook‘as sako, kad iš niekur taip gerai nepažinsi žmogaus, kaip iš nuotraukų, nuo šiol profilio viršuje bus matomos ir paskutinės nuotraukos, kuriose esate užtagintas. Tiesa, galite panaikinti nenorimas matyti nuotraukas, ant jų spausdami ir padarydami HIDE.


Pageidaujami draugų sąrašai viršuje


Džiugu, jog Facebook‘as pagaliau pradėjo į sistemą integruoti draugų sąrašus ir nuo šiol galite vienam sąrašui savo profilyje suteikti didesnį prioritetą nei kitam. Įdomu tai, kad galima priskirti ne tik esamus ar naujus sąrašus, bet ir naujųjų grupių narius.
Praplėsta mokslo ir darboviečių sritis


Nuo šiol galima vos ne visą CV pasidaryti FACEBOOK Info skiltyje. Kiekvienai įvestai darbovietei galima nurodyti konkrečius projektus, prie kurių dirbate/dirbote, taip pat nurodyti žmones, su kuriais projektus vykdėt. Visa informacija bus atvaizduojama su paveikslėliais ir aktyviom nuorodom.


Atnaujintas FOTO ir DRAUGŲ SĄRAŠAS


Ko gero, jau esate matę naująjį foto išvaizdavimą, kuris naudojamas FACEBOOK LIKE puslapių foto albumuose; tai leis privačiuose profiliuose patogiau vaikščioti po nuotraukas.

Taip pat atnaujintas DRAUGŲ SĄRAŠAS, kuriame galėsite naršyti naudodami naująsias paieškos funkcijas, kai draugų ieškot galėsit pagal įvairius kriterijus: tik vardą, gimimo vietą, mokyklą, telefono numerį ar kitus duomenis.


Kaip gauti naująjį profilį?


Tai padaryti labai paprasta: jei nenorite laukti kitų metų pradžios, kada bus atnaujinti visi be išimties privatūs profiliai, keliaukite į šį specialiai sukurtą puslapį ir pasirinkite, kad norite atnaujinti savo profilį http://www.facebook.com/about/profile/.

Keisis ir puslapių išvaizda


Kaip skelbia MASHABLE, keisis ir FACEBOOK LIKE puslapių išvaizda, kuri bus labai artima naujiesiems profiliams. Skelbiama, kad TAB'ai, iki šiol buvę viršuje, keliaus į kairįjį šoną, o taip pat atsiras integruota PLACES funkcija "Checkins", tad belieka laukti, kol Lietuvoj šia geolokacine paslauga bus galima naudotis. O jei norite plačiau sužinoti apie planuojamus puslapių pakeitimus, skaitykite čia.

Visiems sėkmės!


Parengta pagal:

FACEBOOK Blog - "Introducing the New Profile"

MASHABLE  - "Facebook Pages Getting New Design and Checkins"

MASHABLE - "New Facebook Profiles Now Available"