Apie projektą „Kas vyksta politikoje“

Prieš kiekvienus rinkimus mes nuolat girdime tuos pačius pažadus ar siūlymus, matome, kaip politikai savo brangų laiką švaisto dalyvaudami įvairiuose TV šou ar pramoginėse laidose, likus keliems mėnesiams iki rinkimų kuriasi socialiniuose tinkluose ir vykdo plataus mąsto rinkiminę kampaniją, kurios liudininkais, o kartais ir įkaitais tampa tie patys Lietuvos gyventojai.

Matydami, jog pastarųjų metų rinkiminės kampanijos nedaug skiriasi nuo komercinių prekės ženklų rinkodarinių projektų, socialinio tinklo FACEBOOK platformoje įkuriame projektą „Kas vyksta politikoje“, kurio tikslas – sukurti atvirą ir visiems prieinamą virtualią debatų areną, skatinti visuomenės pilietiškumą ir kviesti žmones pasinaudoti savo pilietine pareiga ateiti į rinkimus.Naujasis visuomeninis projektas skirtas apžvelgti ne tik Lietuvos politikos erdvę, bet taip pat pamatyti ir tarptautinių politinių įvykių bei reiškinių sugretinimą, kurių įtaka mūsų šalies gyvenimui yra labai didelė.

Tikimės, jog šis bendruomeninis projektas pasitarnaus ir ateityje, kai artėjant bet kuriems rinkimams, čia galėsite ieškoti atsakymų į klausimus, taip pat galėsite sužinoti jus dominančius dalykus apie politinį Lietuvos gyvenimą.

„Kas vyksta politikoje“ startuoja artėjant savivaldybių rinkimams, tad iki vasario mėnesio pabaigos šiai temai bus skiriamas pagrindinis dėmesys, tačiau nebus pamirštami ir kiti politiniai reiškiniai, kuriais siekiama nukreipti visuomenės dėmesį nuo itin svarbių temų.

Šiuo metu jau įdiegta projektą papildanti skiltis „Kandidatai“, kurioje surinkti visi su artėjančių savivaldybių rinkimais susiję viešieji FACEBOOK profiliai. Kiekvieną dieną prisijungę galėsite matyti, kuris pretendentas, partija ar visuomeninis judėjimas pirmauja pagal fanų skaičių.

Kiek vėliau vartotojams planuojame pasiūlyti virtualaus reitingavimo ir kitus papildinius, apie kuriuos plačiau sužinosite projekto eigoje, tad kviečiame visus pilietiškai nusiteikusius jungtis į šį naująjį bendruomeninį puslapį ir aktyviai dalyvauti diskusijose bei dalintis turima informacija.

Privatumo politika • Visiems sudaromos vienodos sąlygos pasisakyti, diskutuoti • Kiekvienas yra svarbus, kiekvieno nuomonė aktuali • Projektas padės identifikuoti ar tyrimų lyderiai iš tiesų turi teigiamą tautos palaikymo balansą • Projekto rengėjai atsiriboja nuo bet kokių spekuliacijų ir bandymų pasinaudoti projektu kaip savireklamine erdve • Projektą finansuoja Viešoji įstaiga „Elektroninio verslo ir inovacijų plėtros agentūra“ (PDFONTOUR) • Projekte numatytos kelios reklaminės pozicijos grafiniams skydeliams • PDFONTOUR tik moderuoja ir inicijuoja diskusijas. Visas turinys yra pildomas piliečių • PDFONTOUR personalas atsiriboja nuo bet kokios spekuliacijos jos personalo pažinčių ratu ir asmeninės personalo nuomonės • PDFONTOUR suteikia visiems vienodą galimybę dalyvauti projekte. Kaip ja pasinaudosite, tokį rezultatą ir matysime • Projektas nesusijęs su jokia politine ar ne politine struktūra ar asmenimis, kurie dalyvauja politiniame gyvenime • Projekto administratoriai – politologijos studentai. Jie dirba iniciatyvos lygyje. Projekto administratorių koordinatorius PDFONTOUR • Visus pageidavimus ir pasiūlymus galite siųsti elektroninio pašto adresu [politikoje (eta) pdfontour.com]. Jų peržiūrėjimas ir atsakymas pagal galimybes


Produktyvių diskusijų ir aktyvaus dalyvavimo!

Atnaujinta 2011.02.12Visiems, norintiems stebėti, ką Facebook erdvėje kalba politikai ir partijos bei judėjimai, sugrupavome visus aptiktus profilius į 2 bendrus srautus: viename galite stebėti pavienių politikų žinutes, antrame kalba partijos ir judėjimai. Patogiausia visa tai prenumeruoti į savo el. paštą žemiau nurodytose formose (informacija siunčiama kiekvieną dieną apie 23 valandą) arba galite naudoti RSS skaityklę, užsiprenumeruodami šiuos srautus.

POLITIKAI Facebook'e

Įveskite el. pašto adresą:

Delivered by FeedBurnerPARTIJOS ir JUDĖJIMAI Facebook'e

Įveskite el. pašto adresą:

Delivered by FeedBurner
"Kas vyksta politikoje" Facebook srautas