Kaip įrašuose taginti draugus, puslapius, grupes, renginius?

Vakar po beveik metų pastebėjom, jog pradėjo pilnai veikti „tag“ funkcija, kuri nuo pat jos paleidimo veikė ne iki galo funcionaliai, nes nebuvo galima taginti nuotraukos tipo įrašų. Ta proga nusprendėme padaryti trumpą įrašą, nes labai dažnai sulaukiame klausimų šia tema.

Pradžiai trumpai apie tai, kam reikalinga ši funkcija, apie kurią tikrai nedaug vartotojų žino. Jei nesinaudojat pvz. TWITTER tarnyba, kurioje draugų taginimas – viena esminių funkcijų, aiškiname: jei jūs savo puslapyje ar profilyje rašydami žinutę norite paminėti kokius partnerius/draugus, kurie turi FACEBOOK profilį ar puslapį ir taip informaciją pranešti ne tik savo prenumeratoriams, bet ir kitų profilių matytojams, sekite žemiau aprašytais žingsniais.

Kaip "taginti" draugus/fanų puslapius/grupes/draugus įrašuose:  • Turite būti konkretaus puslapio draugo fanu/draugu (kurį taginate).  • Rašant pranešimą prieš norimą vardą dėkite simbolį @ tada iš karto pirmąsias pavadinimo raides.  • Max vienu kartu galima užtaginti berods iki 7 pavadinimų.  • Tagai veikia, jei skelbiat statuso atnaujinimo žinutę, nuorodą ar nuotrauką. Nuotraukų taginimas pradėjo veikti tik šią savaitę.  • Kopijuojant užtagintą tekstą jis nepersikelia; tagus reikia pervesti iš naujo.


Pavyzdžiai


Foto tago funkcija jau veikia taginant ir nuotraukas!Jau ankščiau veikęs statuso atnaujinimo žinutės tagasPavyzdys taginant nuorodą


Gero taginimo ir žinokite, jog šią funkciją reikia naudoti tik pagal paskirtį taginant ne viską iš eilės, o tik tą, ką iš tikrųjų reikia!