Šiandien minim UNFRIEND dieną ir Lietuvoje! (daug video)


(paimta iš CNN)

Ar žinote, kad pasaulyje (daugiausiai JAV) šiandien pirmąjį kartą minima nacionalinė nedraugavimo diena, kurios metu skatinama atsisakyti netikrų draugų socialinio tinklo FACEBOOK profilyje? Tad jei nors kartą į savo virtualią kompaniją priėmėt kažką, ko nepažįstat, pats metas prasivalyti. Juk ši diena tam ir skirta!

Daugelis žmonių, tik pradėję naudoti Facebook‘ą žino, kaip greitai čia nuo vieno draugo pasidaro 50, 100 ar 200. Sukurta sistema mus tiesiog įtraukia į žaidimą, o vėliau sakome, kad Facebook’e nėra nieko įdomaus, vien tik spamas. Juk taip ir būna, jei kažkuo susižavim greitai, atvėsti taip pat greitai. Lygiai tas pats su netikrais draugais, kurių Facebook’e apstu.

Būtent ši FACEBOOK savybė ir labiausiai nupigino pasakymą „friendship“, tad Jimmy Kimmel savo vakariniame šou prieš kelias savaites paskelbė apie pirmąjį kartą rengiamą nacionalinę nedraugavimo dieną, kurios metu skatinama atsisakyti netikrų (fake) draugų savo FACEBOOK profiliuose.

Kad labiau suprastumėt šios dienos esmę, pateikiame kelis akcijai populiarinti sukurtus video, kurie jums padės susidaryti bendrą nuomonę apie UNFRIEND DAY:)Tad jei bus noras padaryti tvarką savo profilyje ir iš jo "pramesti" keletą, keliolika ar kelis šimtus netikrų draugų, pasinaudokite šiomis video instrukcijomis:)Dar vienas kelias - susikurti nelabai FACEBOOK vartotojų naudojamus draugų sąrašus ir nusistatyti papildomus privatumo nustatymus, tačiau čia jau kito įrašo tema:)


Geros šventinės nuotaikos!