Specialus FACEBOOK pranešimas apie naujos kartos žinučių sistemąŠiandien Facebook‘as žurnalistus pakvietė į renginį, kurio metu pristatoma naujosios FACEBOOK funkcijos. Kaip mirgėjo užsienio interneto portalai, rašantys apie Facebook‘ą, bus pristatoma e-mail funkcija, kuri bus pagrindinė GMAIL konkurentė ar netgi žudikė.

Renginį atidarė pats FACEBOOK įkūrėjas Mark Zuckerberg, trumpai pristatęs savo universitetinį požiūrį į įprastą pašto sistemą, kurią jis įvardino kaip labai lėtą sistemą komunikuoti.Pačioje renginio pradžioje paminėta, kag šiuo metu 350 mln. žmonių aktyviai naudoja privačių žinučių servisą, o kiekvieną dieną vartotojai išsiunčia 4 mlrd. privačiųžinučių panaudojant FACEBOOK žinučių sistemą.

Vėliau naująsias sistemas pristatinėjo Andrew Bossworth.


Seamless messaging


Tai sistema, apjungianti FACEBOOK Chat‘ą, privačias žinutes ir el. paštą. Tarkim jūsų močiutė mėgsta el. paštą, bet nenaudoja Facebook‘o. Ji rašo jums laišką į algis@facebook.com (vartotojo vardas bus toks pats, kaip ir jūsų trumpasis profilio adresas, pvz. facebook.com/algis), o jūs žinutę gaunate į FACEBOOK Chat‘ą, iš kurio galite operatyviai atsakyti.

Pagrindinė problema, kurią sprendžia ši žinučių sistema, tai visų skirtingų platformų integravimas (tekstas, SMS, Email, FACEBOOK) į vieną visumą.

Buvo paminėta, kad viskas puikiai veiks ir nenaudojant facebook.com el. pašto.

Conversation History


Modulis, leidžiantis matyti visą pokalbių istoriją su konkrečiu žmogumi, kuri leis matyti visą chronologišką bendravimo istoriją nuo jūsų pirmųjų susirašinėjimų. Čia galėsite surasti tai, ką esate kalbėję su konkrečiu vartotoju.

Social Inbox


Kadangi Facebook‘as turi daug informacijos apie jūsų socialinius ryšius su kitais vartotojais, jis gali pagal tai vykdyti rušiavimą, grupavimą.

Nuo šiol jūsų draugų ir draugų draugų žinutės eis į folderį „Draugai“, o visa kita info į skiltį „Others“.
“It’s not e-mail,” Says Zuckerberg. Let's be clear the aim is the change communications.

Plačiau apie viską aprašo FACEBOOK BLOG.

VIDEO apie naująsias funkcijas paprastai


ATNAUJINTA 22:00


Sekite šia nuoroda, jei norite gauti pakvietimą į naująją Facebook žinučių sistemą.