Naujienos iš FACEBOOK MOBILE renginio

Šiandien Facebook’as žiniasklaidą jau ketvirtą kartą per pastarąjį mėnesį pakvietė į renginį, kuriame vyko spaudos konferencija, pristatanti mobiliosios FACEBOOK versijos naujoves ir subtilybes. Mes transliaciją stebėjom per Facebook Live video aplikaciją.

Kaip renginio pradžioje kalbėjo Facebook įkūrėjas Markas Zuckerbergas, šiuo metu FACEBOOK turi 200 mln. mobiliosios versijos vartotojų, o kaip pastebi INSIDEFACEBOOK, per metus jų skaičius išaugo daugiau nei 3 kartus. Taip pat jis pokštaudamas paneigė kalbas, jog Facebook‘as dirba ties telefono kūrimu.

Naujos pristatytos „mobile“ funkcijos


Netrukus vartotojai galės pasiekti atnaujintas iPhone ir Android mobiliąsias aplikacijas, kuriose rasite atnaujintą GROUPS funkciją. Tiesa, Android FACEBOOK aplikacija pasirodė, kad yra proteguojama labiau nei iPhone. Na, ateityje pamatysim.Single Sign-on – funkcija, leidžianti išmaniųjų mobiliųjų telefonų programoms naudoti FACEBOOK Login (panašiai kaip ir įprastoje web versijoje) ir kiekvieną kartą nevesti slaptažodžių.

Location APIs – ši funkcija pravers mobiliųjų aplikacijų kūrėjams, kurie dirbs su FACEBOOK Places servisu. Jis palaikys draugų buvimo vietą, įrašų skelbimą ir tinkamų vietų paiešką.

Deals Platform – Places funkcijos kombinacija, veikianti tik su lokaliom įstaigomis, kurios siūlo išskirtinius pasiūlymus vartotojams. Pasiūlymai turės patogų interfeisą, kuriame greitai ir patogiai galėsite suvesti pasiūlymą.Galima manyti, jog tai išskirtiniai gyvi pasiūlymai FACEBOOK mobiliesiems vartotojams iš lokalaus verslo. Buvo užsiminta apie galimybę tai panaudoti renkant aukas.

DEALS trumpas video pristatymas
Artimiausiu metu lauksime naujovių iš developerių!
P.S.

Įdomus klausimas iš auditorijos: The iPad has been out for a while, when will there be a Facebook for iPad app?

Zuckerberg: “The iPad is not a mobile device, next question.”