Naujoji Facebook išvaizda iššaukė vartotojų nepasitenkimą

Visai nenuostabu, jog Facebook penktadienio vakare dar kartą atnaujino sistemos išvaizdavimą vartotojams (oficiali FB info čia). Socialinis tinklas su 304 mln. vartotojų turi su kiekviena diena tobulėti, sekti konkurentų veiksmus, platformą daryti draugiškesnę vartotojams, todėl pagrindinio puslapio atnaujinimai ir ateityje, manau bus neišvengiami, nes kaip teigia Facebook, jie dalinai atlikti dėl naudos vartotojui, aišku, pastaruoju metu Facebook persekiojančios techninės problemos mano manymu, buvo viena iš priežasčių skubiai atnaujinti platformą.

Nauja Facebook išvaizda ir ką žmonės kalba apie ją

Pagrindinis atnaujinimas, kuris buvo atliktas – į pagrindinį draugų naujienų srautą sugrąžinta informacija apie tai, kas su kuo pradėjo draugauti, ryšiai tarp kitų žmonių, kurie yra jūsų draugų draugai, informacija, kas kokiam renginy dalyvaus, kas kokiai grupei priklauso ar kokio puslapio fanu tapo. Ko gero, ši atnaujinimo dalis labiausiai ir nepatinka protestus Facebook‘e pradėjusiems rengti FB naudotojams. Įdomu tai, jog prie šios grupės prisijungė Facebook įkūrėjas Markas Zuckerbergas.Ir dar į šią temą: man pačiam šeštadienį teko kalbėti su keliais aktyviais Facebook naudotojais, kurie skundėsi, jog po šių FB atnaujinimų mato daug nereikalingos informacijos apie nepažįstamus žmones ir nori ankstesnės išvaizdos.

"I hate the new Facebook" fanų puslapis

Taip pat atsirado „News feed“, kuris rodo draugų publikuotą informaciją ir informaciją iš tų PAGES tipo fanų puslapių, kurių informaciją jau kas nors pažymėjo – parašė komentarą ar paspaudė LIKE mygtuką. Taip Facebook‘as pradeda pratinti fanų puslapių prižiūrėtojus publikuoti ne bet kokią informaciją, o tą, kuri sudomins jo prekinio ženklo gerbėją. Ko gero, tai neblogas atkirtis tiems, kurie Facebook‘ą kiekvieną dieną bando paversti įvairių prekinių ženklų šiukšlynu.

Dabartinis "News Feed" srautas Facebook'e

Dėl pačių patobulinimų: mano akimis žiūrint, trumpai pasigilinus, kas pasikeitė ir tai supratus, kaip viskas yra dabar, galima toliau naudotis Veidaknyge, tik truputėlį nervina „Live feed“ srautas, kuriame nuo šiol atsirado daug su draugų draugais susijusios informacijos, nerimą taip pat kelia automatiškai Facebook‘o generuojami pranešimai, tačiau manau, ankščiau ar truputį vėliau, Facebook supras, kad tai nepadeda vartotojams, o kol taip neįvyko, yra dar viena opcija - pradėti naudotis "Facebook Lite", kuris generuoja daug mažiau šiukšlių.

Facebook Lite išvaizda. Mažiau šiukšlių...