FACEBOOK naujienos ir patarimai #61

Sveiki bičiuliai! Kaip ir kiekvieną antradienį, taip ir šį kviečiame į „social media“ ir FACEBOOK naujienų apžvalgą. Tikimės, jog rasite puikių ir įkvepiančių pavyzdžių bei naujos ir aktualios informacijos.

Facebook's Lockdown produktų naujienos


Pristatytos funkcijos, leidžiančios vartotojui labiau kontroliuoti asmeninę informaciją, apie tai rašėm praėjusią savaitę.

Daug dėmesio sulaukė jau kuris laikas pamirštas GROUPS modulis, kuris kardinaliai atnaujintas ir praturtintas naujomis funkcijomis, kuriomis anksčiau galėjo džiaugtis kitų tinklų naudotojai.

Naujos / atnaujintos funkcijos


Jau labai greitai turėsime (o kai kas jau turi) atnaujintą nuotraukų peržiūros modulį.

Atnaujintas statistikos modulio INSIGHTS ataskaitų generavimo modulis.

Praėjusią savaitę paskelbta informacija, kaip atnaujinami draugų sąrašai.

Nuo šiol bus galima atskirti, prie kokio puslapio žmogus prisijungė: oficialaus ar community.

Trečiųjų šalių aplikacijų TAB‘ai iš vartotojų profilių turėtų dingti nuo lapkričio 3 dienos.


FACEBOOK naujienos


Markas Zuckerbergas gavo vienkartinį vaidmenį „The Simpsons“ seriale.

FACEBOOK ir GOOGLE lokacijos patentai – ne tokie patys. Kokie skirtumai, galite susipažinti čia.

Spaminti neapsimoka. O po tokio teismo sprendimo Kanadoje, kur vienam spameriui priteista žalos už daugiau nei 1 mlrd. $, kai viena spam žinutė buvo įvertinta 200$... Neįtikėtina, bet bendras spam laiškų kiekis buvo apie 4,5 mln. vnt.

Ateinančių metų pradžioje išvysime dokumentinį filmą apie Facebook‘ą, kurį šiuo metu gamina CNBC. Jo pristatymo video galite peržiūrėti čia.

Keičiamos kai kurios alkoholio reklamavimo taisyklės.

Viralas „I Like it on“ arba lietuviškai „Aš mėgstu ant“ įgauna pagreitį. Apie jį plačiau rašo MASHABLE.

FACEBOOK Mobile naudojimas sparčiai auga. Apie tai išsamoje infografikoje, kurią skelbia Flowtown.

Kol Lietuvos rinkiminės komisijos pirmininkas liūdi, jog neįmanoma monitorinti Facebook erdvės ir politikų savireklamos ten, ABC su Facebook‘u ruošiasi bendram rinkimų projektui.

Turkijoje žadama blokuoti Facebook'ą, sako oficialūs pareigūnai...

Kitos social media naujienos


Pastaruoju metu MySpace tinklas rodo šiokį tokį inovacinį pagerėjimą: pastarąjį mėnesį moderniai vykdė „The Social Network“ reklaminę kampaniją, o dabar skelbia apie atnaujintą logotipą.

Eventbrite bilietų pardavimo sistemos įkūrėjai džiaugiasi, jog sistema vystosi žaibiškais tempais, bilietų pardavimai pasiekė 200 mln. $, o Facebook’as yra nr. 1 nukreipėjų svetainių sąraše.

Gal norite aukcione nusipirkti domeną, kuris siejamas su Facebook‘o pradžia ir Marku Zuckerbergu? Domenas FaceMash.com, šiuo metu jo siūloma kaina -  19 000 $.

Vietnamo vyriausybė sukūrė socialinį tinklą, kad galėtų sekti informaciją. Vartotojai registruodamiesi privalo nurodyti savo tikrus vardus ir vyriausybės išduotą ID numerį.

Kita įdomi informacija


Ko gero nežinojote, jog 2007-iais LIKE mygtuko pirmtakas buvo AWESOME?

Viralinis reperis Jay Kila sukūrė animuotą video, kurį inspiravo filmas „The Social Network“ (plačiau apie šį video ir jis pats).

Šių metų Pasaulio žemėlapis, pagrįstas social media tinklų vartotojų skaičiais. Lyginant su pernai tokiu pat pieštu, matosi, jog pasaulyje vyksta social media karas ir rinkų persiskirstymas.

Kodėl kompanijos stebi kiekvieną jūsų žingsnį social media tinkluose?

Filmas „The Social Network“ per savaitę surinko apie 45 mln. $, o apie jį plačiau rašėme praėjusią savaitę.

Trečiųjų šalių aplikacijos


Įdomus pritaikymas – nuo šiol JAV vartotojai per specialią aplikaciją gali nusiųsti nemokamų telefoninių minučių savo draugams ar giminaičiams, kurie šiuo metu gyvena kitose šalyse, tokiose kaip Indija, Filipinai ar Meksika.

Red Bull San Fransiske vykdo marketinginę akciją, pasitelkdami Facebook PLACES.

Ačiū visiems, jog esate kartu!