Pristatytos funkcijos, leidžiančios vartotojui labiau kontroliuoti asmeninę informaciją

Be atnaujinto grupių modulio, vakar buvo pristatytos kelios funkcijos, padėsiančios vartotojams lengviau valdyti nustatymus, susijusius su asmeniniais profilio duomenimis ir trečiųjų šalių programomis. Tad šiame įraše norime plačiau pristatyti šias naujas funkcijas.


Atsisiųskite visą savo profilio informaciją viename faile


FACEBOOK vakar pristatė naująją funkciją, kurios pagalba kiekvienas socialinio tinklo vartotojas galės atsisiųsti savo asmeninę informaciją (žinutes, sienos įrašus, nuotraukas, asmeninė informaciją) viename .zip faile.

Tai rimtas žingsnis iš FACEBOOK pusės, nes anksčiau jam buvo priekaištaujama, kad nėra galimybės duomenų eksportuoti. Galima teigti, jog šis žingsnis žengtas, kai šio socialinio tinklo kūrėjai yra beveik tikri, kad bent jau artimiausiu metu neatsiras socialinio tinklo – konkurento. Kaip veikia ši funkcija – išsamus video apie šią naująją funkciją.http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150292657680484

Kol kas ši funkcija dar neveikia, bet tikimės, jog artimiausiu metu ji bus prieinama visiems FACEBOOK vartotojams (ją galėsite rasti profilio nustatymuose).


Akyliau prižiūrėkite savo privačius duomenis, kuriuos naudoja trečiųjų šalių aplikacijos


FACEBOOK vartotojų duomenis naudoja apie 1 mln. atskirų interneto projektų, tarp kurių pasitaiko ir kenkėjiškų. Ko gero dėl šios priežasties Facebook‘as vartotojams pristato papildomą privatumo nustatymų modulį, kurio pagalba bus galima matyti, kas ir kada naudojasi jūsų profilio asmeniniais duomenimis (kaip veikia, žiūrėkite video).Džiugu, jog šiame tinkle randasi realių apsaugos sistemų, kuriomis Facebook‘as skatins bent šiek tiek išsivalyti savo profilius.

(Parengta pagal INSIDEFACEBOOK 1, 2 ir FACEBOOK informaciją)