FACEBOOK naujienos ir patarimai #59

Sveiki bičiuliai! Džiaugiuosi, jog tarp darbų vis dar pavyksta atrasti kelias valandas, kurių metu kiekvieną savaitę ruošiu Facebook ir kitų social media naujienų savaitines apžvalgas, o ši savaitė ne išimtis, tik leiskit pasidžiaugti 100-uoju Komunikacija-Facebooke.lt įrašu:)

FACEBOOK naujienos


Kodėl praėjusią savaitę kelioms valandoms buvo „užloožęs“ Facebook‘as ir tai tapo juodžiausia diena per pastaruosius ketverius metus?

Markas Zuckerbergas, būdamas 35 turtingiausiu pasaulio žmogumi, įstojo į filantropijos būrelį ir 100 mln $ parėmė Niu Džersio valstijos mokyklas.

Nors Facebook‘as ir paneigė, kad kuria mobilųjį telefoną, praėjusią savaitę kalbos šia tema netilo. Kaip skelbia BLOOMBERG naujienų portalas, Facebook patvirtino, jog dirba su telefonų projektais kartu su kompanijomis INQ ir AT&T.

Ir mokslininkai gali daug ką pasakyti apie Facebook‘ą bei jo vartotojus.

Facebook‘as atnaujina developerių politiką, kaip, galite susipažinti čia.

Kanada baigia “zonduoti” Facebook dalinimasi vartotojų duomenimis.

FACEBOOK Places pradėjo veikti Kanadoje.

Facebook‘as nuo šiol turi būstinę Singapūre.


Naujos funkcijos


Facebook‘as sugrąžino prieš mėnesį spėjusią pasirodyti „Discover Facebook Pages“ funkciją, kurią aprašo savo bloge.

Japonai su mobiliais įrenginiais ir QR kodu jau gali prisijungti prie Facebook‘o, tai rodo, jog QR galbūt nebus pamirštas?

Facebook‘as šiek tiek atnaujina HOME puslapį. Skelbiama, kad šiuo pakeitimu norima paskatinti naujų trečiųjų šalių aplikacijų naudojimą. Taip pat rašoma, o vartotojai jau mato šiek tiek atnaujintą HOME puslapio kairįjį meniu.


Kova su spameriais ir netikrais profiliais


Facebook‘as pradėjo didesnę kovą su FAKE profiliais, prašydami vartotojo patvirtinti savo profilio tapatybę panaudojant mobilųjį telefoną ar kreditinę kortelę.

Facebook‘e atsiranda SPAM sienos įrašų filtras, tačiau kol nėra oficialios informacijos, kaip jis veikia, komentuoti labai negalime.

Facebook‘as atnaujino funkciją, kuria puslapių administratoriai gali blokuoti spamerius ir kitus kenkėjiškus vartotojus.

Kitos social media naujienos


Filmas „The Social Network“ reklamuojamas ...... MySpace. Filmo pasirodymas artėja, nuomonių apie jį daugėja.

Kaip policijos pareigūnas neteko darbo po vienos seksualios nuotraukos išplatinimo, kurioje nusifotografavusios kelios pusnuogės merginos ant tarnybinės pareigūno mašinos. Gal toks atvejis būtų net nepastebėtas kokiam didmiesty, tačiau reikia pažymėti, jog miestelis, kuriame dirbo policininkas, turėjo tik apie 6000 gyventojų, tad gandas kartu su nuotrauka Facebook’e pasklido greit.

Žaidimas „Mafia Wars“ kartais sujungia žmones. Šauni istorija, kai kelių metų žaidimo patirtis privedė iki vestuvių.

Patarimai


Kaip išjungti FACEBOOK Places funkciją?

Kaip pasikeisti vardą Facebook‘e (privačiam vartotojui) ? Tuo tarpu praėjusią savaitę kanalo draugų Facebook‘e klausėm apie šią funkciją, iš vartotojų komentarų sužinojome, jog vardą galima keisti iki 3 kartų, tad būkite atidūs!

Šiam kartui tiek naujienų. Susitiksime jau po savaitės tuo pačiu metu, toje pačioje vietoje!