FACEBOOK naujienos ir patarimai #53

Sveiki bičiuliai, vasaros karštis nesiliauja, kaip ir kas savaitinės Facebook naujienų apžvalgos:)


Informacija administratoriams


Nuo kitos savaitės keisis TAB’ų išmatavimai, o kaip atrodys puslapis po pakeitimų, jų administratoriai gali matyti jau dabar, tiesa vartotojai dar vis mato senąjį vaizdą.

Virtualus klientų aptarnavimo centras


Kaip Facebook‘e galima turėti virtualų klientų aptarnavimo centrą?

Puikus pavyzdys, iliustruojantis, kad operatyvus atsakymas vartotojui padeda auginti ryšius su prie puslapio prisijungusia auditorija, taip pat didinti auditoriją. Rašinyje skaičiuojama, jog 74% vartotojų į degančius klausimus atsakymo tikisi sulaukti per mažiau nei valandą.


Naujos / atnaujintos FACEBOOK funkcijos


Nors vartotojai atnaujintą albumo formatą mato jau kelios savaitės, Facebook‘as apie tai paskelbė tik praėjusią savaitę. Vartotojai jame pasigedo naujausių nuotraukų albumo komentarų, tačiau greit patys išsiaiškino, jog nuo šiol teks tenkintis naujausiais visų foto komentarais.

Facebook‘as atnaujino NOTES funkciją. Jau anksčiau galvojome, jog galėtų FB'as NOTES dalį rekonstruoti, nes visų pirma, akis rėžė itin mažas šriftas. Dabar modulio išvaizda tapo daug labiau draugiškesnė skaitymui, todėl artimiausiu metu gali išaugti šios funkcijos naudojimas.

Facebook'as nuo šiol turės oficialų video kanalą, o tiksliau praturtintą video aplikaciją. Tiesa, ši funkcija testuojama jau nuo seniau, o šios aplikacijos vaizdas pirmą kartą vartotojams pristatytas per kasmetinę f8 konferenciją, kuri visa buvo transliuojama ir ONLINE. Aplikaciją pasieksite šios nuorodos pagalba.

Šį trečiadienį Facebook'as galbūt pagaliau pristatys Lokacijos paslaugos palaikymą, jos daugiau info iš karto, kai tik ji pasirodys.


Trečiųjų šalių integracijos


Pasirodė naujas Facebook paieškos variklis Booshaka.

Delta Air Lines Facebook kanale įdiegė bilietų užsakymo aplikaciją, kuri, norint įsigyti bilietą, leidžia apeiti tradicinį oro linijų bendrovės interneto puslapį (DELTA Facebook puslapis)


Kitos aktualios naujienos


Facebook‘as išlieka puslapiu, kuriame žmonės praleidžia daugiausiai laiko, tačiau pvz. UK vartotojų augimas greitu laiku gali pasibaigti, nes jau dabar čia yra apie 25 mln. vartotojų.

Luizianoje įsigaliojo nauji teisės aktai, draudžiantys paugliams vairuotant rašyti el. paštą ar Facebook žinutes. Už tai galima atsidurti net kalėjime arba gauti baudą nuo 200$.

Kalifornijos ligoninių adminsitracija turi problemų kontroliuojant, ką darbuotojai publikuoja social media tinkluose.

Panikos mygtukas UK suveikė puikiai: aplikacija atsisiųsta 55000 kartų, jos pagalba pranešta apie daugiau nei 200 pažeidimų, kurie priskiriami prie itin rimtų.

Kokius esminius skirtumus turi GOOGLE ir FACEBOOK duomenų centrai Oregone?

Dar šiek tiek...


12 priemonių, kaip monitorinti „social mediją“.

Twitter, sekdamas Facebook LIKE mygtukų pavyzdžiu,  paleidžia oficialius Tweet me mygtukus.

Mamoms reikia vyno – įdomus projektas, kuris nėra apie alkoholį. Šiuo pavadinimu norima pasakyti, kad buvimas mama – sunkus ir varginantis darbas, kuris reikalauja gero poilsio.

Savaitės tema Facebook kanale – SPAMAS


Kanalo draugų klausėme, ar verta jungtis prie tokių ir panašių kanalų?


SEL - Pasiilgęs Svajonės (Naujas singlas) su atsisiuntimu, Paris Hilton rūko marihuaną (Video), Ostapenko grasinimas susidorojimu paparaciui Palangoje N-18 (Video) ir tt.

Povilas G - tikrai neverta, mane tai net stebina, kai atrodo protaujantis žmogus, bet Like'ina tokias nesąmones..

Mindaugas V - Pala pala apie kokia nesamone snekat? :) kodel gi neparsisiuntus naujo SEL singlo, ypac jei patinka sis atlikejas :)


Taip pat rašėme  apie vartotojus, kurie jungiasi prie visų įmanomų LIKE puslapių ir yra visų draugai:)


Mindaugas Ž - jo, yra :) zinau net as tokia viena! :)

Linas V -  Daugiau yra tokių, kurie ypač mėgsta savo mintis, nuorodas, nuotraukas...

Žydrūnas S - Ypatingai pamatysite juos grupėse kuriuose vyksta konkursai kažkam laimėti :)

Giedrius U - nematau kai draugai registruojasi, sita lb gerai FBPURITY nufiltruoja :)

Tad tiek šiam kartui, iki kitų susitikimų!