FACEBOOK naujienos ir patarimai #47

Sveiki bičiuliai, labai džiugu, kai mūsų antradieninis naujienų publikavimas sutampa su didžiom progom. Šiandien kaip tik viena tokia – Valstybės diena, su kuria visus ir sveikiname bei kviečiame kaip ir kiekvieną antradienį pasidomėti, kas naujo Facebook ir kitos social medijos informacijos sraute.

Pasaulis ir Kaunas minėjo „Social Media Day“. Foto ir video reportažas iš užsienio šalių. Neatsiliko ir Lietuva, nes praėjusį trečiadienį į Kaune esančią DAUGIRDO viešbučio konferencijų salę sugužėjo apie 70 “social media” tema besidominčių žmonių. Plačiau apie Kaune vykusią „Social Media Day Kaunas 2010” galite sužinoti mūsų tinklaraščio įraše, kur rasite ne tik foto ir tekstinius įspūdžius, bet ir visų pranešimų video.

Apie Facebook’o serverius. Per šiuos metus bent keletą kartų iš žmonių, besidominčių Facebook‘u, teko girdėti klausimą apie Facebook serverius. Kadangi oficialios informacijos apie tai nėra, yra žmonių, kurie darydami tam tikras prielaidas ir viešojoj erdvėj esančią informaciją skaičiuoja, kad Facebook‘as turi daugiau nei 60000 serverių ir grėsmingai artėja prie INTEL, kuris turi apie 100000 serverių. Beje, čia galite pasidomėti, kaip rikiuojasi serverių savininkų topas.

Apie Facebook anti-spam sistemas. Lietuvoje kiekvieną dieną kovodami su vietiniais „spameriais“ ir trindami bei blokuodami jų skelbiamą nesusijusią informaciją puikiai suprantame, kad Facebook‘ui reikia kovoti su piktybiniais vartotojų veiksmais. Kaip vyksta kova, dalinai aprašoma šiame FACEBOOK BLOG įraše, tačiau kaip jie patys rašo, visko atskleisti negalima, nes spam‘u užsiimantys asmenys visuomet ieško, kaip apeiti sistemą, kad ir kiek spynų ją saugotų.Naujos funkcijos ir integracijos

NY TIMES pasigamino interaktyvų futbolininkų žemėlapį, kuris rikiuojasi pagal žaidėjų populiarumą Facebook‘e.

Atsiranda virtualių Facebook Credits keityklių, kurios siūlo palankesnį kursą. Anksčiau buvo pasirodę nuogastavimų, kad Facebook‘o siūlomas kursas netenkina daugelio žaidimų kūrėjų.

Išleista atnaujinta versija iPhone 3 modelio telefonams, kuri turėtų veikti patikimiau.

Facebook‘as pradeda testuoti automatinę veido atpažinimo sistemą nuotraukų modulyje.

Ar jūsų NAMŲ puslapis internete Google? Jei taip, tai laikas susimąstyti, nes Facebook‘as nori pakeisti šį jūsų įprotį.

Facebook‘as pratina naujus narius prie kuo daugiau LIKE puslapių, t.y. kad jie kuo greičiau taptų kuo daugiau susijusių puslapių prenumeratoriais.

Kur mokeisi? Facebook‘as kai kurių narių klausia šio klausimo HOME Facebook puslapyje.

Kaip Facebook‘ui neleisti naudoti importuotų kontaktų informacijos.

Kitos einamosios naujienos

Nors iš pradžių internete pasirodė informacija, jog Facebook‘as ištrynė kanalą prieš BP kompaniją, tačiau vėliau buvo pranešta, jog puslapis atstatytas ir kad tai buvo sisteminė klaida.

Mintys, kaip ateityje išsirutuliuos lokacijos paslaugos palaikymas socialinėje medijoje.

Žinios apie artėjančio pusmečio „social media“ renginius pasaulyje. Jei būsit kur netoliese, būtinai užsukit, o jei ne, tai bent jau ONLINE ieškokite video transliacijos, gal kurios konferencijos ir turės tokias.

Tyrimo rezultatai, kaip internetas paveikia socialinius santykius tarp žmonių.

Facebook ir maistas – kaip tai susiję? Apie FACEBOOK BLOG įrašas.

Jei reikės ką nors pailiustruoti susijusio su „social media“, pasinaudokite šiomis Mashable grafinėmis išklotinėmis.

Tad ačiū visiems, jog domitės „social media“ ir Facebook‘o tema ir geros trumpos darbo savaitės, kuri prasidės tik rytoj:)