FACEBOOK naujienos ir patarimai #46

Sveiki visi tradiciškai antradienį ar kokią kitą savaitės dieną beskaitantys FACEBOOK naujienas. Štai ir vėl – keliolika nuorodų, kad neatitrūktumėt nuo social media ritmo:)

Savaitės įvykis - SOCIAL MEDIA DAY!!!


Šiandien naujienas ir patarimus norime pradėti nuo renginio anonso, kurį trečiadienį (06.30) organizuojame Kaune. Čia, kaip ir daugiau nei 550 pasaulio vietų vyks „Social Media Day“, kurios temą šiais metais skiriame miestui. Plačiau apie renginį galite paskaityti šiame praėjusią savaitę mūsų rašytame įraše, jei susidomėsit, dar turite šiek tiek laiko atlikti registraciją, o jei neturėsit galimybių atvykti vidury savaitės į laikinąją sostinę, tikimės, jog jums galėsime pasiūlyti internetinę renginio transliaciją, tad sekite naujienas. Beje, viena įdomi ir šviežia žinia šia tema: Britų Kolumbijos sostinės Viktorijos meras pasirašė specialų įsakymą, kurio skelbiama, jog nuo šiol birželio 30-oji – oficiali “social media” diena. Įdomu, ar po mūsų renginio Kaunas pasielgs taip pat?

O dabar – kitos einamosios tradicinės žinios.Naujos / Atnaujintos FACEBOOK funkcijos

Facebook‘as į mokėjimų skiltį priima ir Pay Pal‘ą.

Facebook‘as į NOTIFICATIONS dalį bando patalpinti vartotojų piktogramas, kad realaus laiko duomenys vartotojams būtų pateikiami vaizdingiau.

Tikriausiai jau nerasime socialinio tinklo, kuriame nebūtų galima importuoti Facebook kontaktų. Panašią aplikaciją sugalvojo ir Twitter‘is, tačiau ją paleidus yra šiokių tokių techninių problemų. Iš pradžių Twitter‘is minėjo, kad tai Facebook blokavimas, tačiau dabar abi kompanijos pareiškė, kad dirbama ties šiuo klausimu.

Nors FACEBOOK apie tai niekur nerašo, šiandien galime matyti naują informacijos lauką, kuris iššoka užvedus pelę ant komentatoriaus.Kitos aktualios naujienos

Ką Markas veikė su Didžiosios Britanijos ministru pirmininku?

Pasirodė FACEBOOK filmo pirmasis treileris. O filmą planuojama pristatyti spalį. Kai kurie šaltiniai iš treilerio bando atspėti, kas bus per siužetas.

Foursquare, buvęs vienu žingsniu nuo Facebook‘o įsigyjimo, tačiau į juos investuoja naujas dalyvis, bet ne Facebook‘as.

Ex Baltųjų rūmų darbuotoja formuos pasaulinę Facebook politiką.

Facebook‘as atidarė oficialų puslapį, skirtą komedijai.

Kita susijusi informacija

Pasirodo, kad Facebook‘as naudoja BitTorrent tinklą ir jis itin tinkamas, kai reikia instaliuoti naują kodą. BitTorennt leidžia šį veiksmą atlikti per kelias sekundes, kai paprastai tam prireiktų kelių valandų.

Kaip Facebook‘as pakeitė savo uždarų profilių idėją į „per daug atviros informacijos profiliuose“.

Įdomus marketinginis pritaikymas

Kanų Liūtų festivalyje pristatyti ganėtinai įdomi ledų mašina, kuri už šypseną ir realiu laiku padaromą foto, duoda jums ledų. Šią ledų mašiną itin palankiai įvertino mūsų FACEBOOK kanalo draugai.

Patarimai

10 punktų, pagal kuriuos sužinosit, priklausot nuo socialinės medijos, ar ne.

Valdykite savo ONLINE reputaciją, kol kažkas už jus to nepadarė. Kokių veiksmų imtis, jei į socialinę mediją nesukat, tačiau nenorit, kad kažkas užregistruotų jūsų prekinius ženklus įvairiuose socialiniuose tinkluose.

Ką jūs darote, kaip apie save aptinkate negatyvią istoriją?

AT&T Facebook’e suka link virtualaus klientų aptarnavimo ir informavimo. Kaip džiugu, kad kartais ir didieji prekiniai ženklai patvirtina mūsų teiginį, jog socialinę mediją visų pirma reik naudoti virtualiam klientui aptarnavimui ir informavimui, o tik po to „piarui“.


Tiek šiam kartui, ačiū visiems, jog esate kartu ir geros „Social Media“ dienos trečiadienį, kad ir kur bebūtumėt!