Birželio 30-ąją kviečiame į "Social Media Day Kaunas 2010"

Social Media Day Kaunas 2010

Vienas didžiausių informacijos šaltinių apie "social media" internete Mashable.com birželio 30-ąją skelbia kasmetine "Socialinės Medijos Diena", kuriai paminėti visame pasaulyje organizuojami atskiri renginiai-susitikimai su vietine auditorija, kuri domisi "social media" temomis.

Šia proga PDFONTOUR, prisidėdama prie socialinės medijos populiarinimo Lietuvoje, Kaune taip pat organizuoja socialinės medijos dienos renginį arba "Social Media Day" į kurią kviečiami visi neabejingi socialinės žiniasklaidos, naujovių mieste šalininkai ir visi iniciatyvūs žmonės, kurie trečiadienio vakarą turi galimybę nors trumpam ištrūkti iš kasdienių rūpesčių ir su bendraminčiais pasidomėti tuo, kas artimiausią penkmetį mus sups vis labiau.

Pirmą kartą Lietuvoje vykstantis tokio pobūdžio renginys skiriamas diskusijai apie social media pritaikymą kasdieniame miestiečių gyvenime, demokratijos buvimą-nebuvimą joje. Renginio metu bandysime išsiaiškinti, ko socialinėje medijoje daugiau - mėšlo ar demokratijos. Preliminarią renginio programą pateikiame žemiau (registracija į renginį).

Renginio programa

18:30 – 19:00
Neformali pradžia, susipažinimas, lengvas pašnekesys tarp besirenkančių dalyvių

19:00 – 19:30
Pranešimas „Social Media integracija į kasdienį miestiečių gyvenimą“ (PDFONTOUR Komunikacija Facebook’e)

19:30 - 20:00
Pranešimas "Social media: daugiau mėšlo ar daugiau demokratijos?" (Linas Šimonis)

20:00 – 20:30
Pranešimas "Modernūs socialinių problemų sprendimo būdai internete" (Bunda.lt)

20:30 – 22:30
Po pranešimų prasidės atvira diskusija, kurios metu bandysime sukurti pilotinį modelį, kaip integruoti žmonių “social media” tinkluose kuriamą turinį į vieningą sistemą, kad ji būtų patogi tiek informacijos skleidėjams, tiek ir jos ieškantiems. Jei turėsite minčių šia tema, būtinai dalyvaukite iki renginio pabaigos.

P.S. Atsiradus naujiems pranešėjams renginio programa gali šiek tiek kisti. Jei atsiras norinčių pasisakyti atskiru pranešimu, prašome pranešti info [eee] pdfontour.com

Registraciją į renginį ir daugiau informacijos rasite EVENTBRITE tarnyboje.Jei XXI amžiaus techninės galimybės leis, pranešimus transliuosime tiesiogiai

Dėkojame renginio rėmėjams ir palaikytojams!
Asociacija INFOBALT


Elektroninio verslo ir inovacijų agentūra, Viešoji Įstaiga


Kas vyksta Kaune socialinis projektas Facebook'e